OKRESNÍ PŘEBOR II.

12. kolo:

Majdalena A - Dírná A 17:1 (51:7), Kopřiva I.- 3.5/0; Kouba K.- 3.5/0; Vrchota R.- 3/0; Švec B.- 2/1; Plch J.- 0/0 - Hanzlík V.- 1/3.5; Sekyra J.- 0/4; Košner P.- 0/4.5.

Lásenice B - Dačice A 10:8 (36:35), Shejbal R.- 3.5/1; Macho V.- 2.5/2; Sochna V.- 2.5/2; Němec P.- 1.5/3 - Havlík M.- 2/2.5; Jahoda M. st.- 2/2.5; Štěpánek A.- 2/2.5; Mareš M.- 2/2.5.

Chlum B - GC N. Bystřice A 0:18 (13:54), Trsek M.- 0/0.5; Vlček V.- 0/4; Flaška J.- 0/4.5; Dvořák J. st.- 0/4.5; Adámek E.- 0/4.5 - Peckert O.- 4.5/0; Pokorný M.- 4.5/0; Běhan M.- 4.5/0; Ille R.- 2.5/0;
Mátl L.- 2/0.

Novosedly A - Třeboň E 12:6 (40:23), Nalezený A. st.- 4.5/0; Marek M.- 4.5/0; Prokeš R.- 2.5/2; Kotek P.- 0.5/4 - Barger V.- 2/2; Vondrášek M.- 2/2.5; Jenis J.- 1/3.5; Krška J.- 1/3.5; Maxa L. ml.- 0/0.5.

13. kolo:

Novosedly A - Majdalena A 15:3 (50:17), Nalezený A. st.- 4.5/0; Kotek P.- 4/0.5; Prokeš R.- 3.5/1; Marek M.- 3/1.5 - Kopřiva I.- 2.5/2; Kouba K.- 0.5/4; Švec B.- 0/0.5; Klestil F.- 0/4; Plch J.- 0/4.5.

Třeboň E - Chlum B 6:12 (24:41), Jenis J.- 2/2.5; Vondrášek M.- 2/2.5; Maxa L. ml.- 1/3.5; Krška J.- 1/3.5 - Flaška J.- 4.5/0; Dvořák J. st.- 4/0; Adámek E.- 1.5/3; Vlček V.- 1.5/3; Kříž P.- 0.5/0.

GC N. Bystřice A - Lásenice B 13:5 (43:23), Peckert O.- 4.5/0; Pokorný M.- 3.5/1; Ondrúšek S.- 3/1.5; Kinšt O.- 2/2.5 - Shejbal R.- 3.5/1; Sochna V.- 1.5/3; Němec P.- 0/4.5; Macho V.- 0/4.5.

Dačice A - Dírná A 14:4 (48:21), Havlík V.- 3.5/0; Kelbler P.- 3/0; Štěpánek A.- 2/1; Havlík Z.- 0.5/0; Havlík M.- 0/0; Mareš M.- 0/3 - Novotný P.- 2/2; Hanzlík V.- 1/3.5; Čoudek M.- 1/3.5; Sekyra J.- 0/0.

OKRESNÍ PŘEBOR III.

12. kolo:

Č. Velenice E - N. Včelnice B 9:9 (32:34), Hauk P.- 2/1.5; Vondrys P.- 2/1.5; Čábelka J.- 0/0; Fiala J.- 0/3; Stašek J.- 0/3 - Gulikáš L.- 4/0; Němeček J.- 2.5/2; Šindelář R.- 2.5/2; Šuhájek F.- 0/0.

K. Řečice B - Novosedly B 12:6 (39:28), Krieg B.- 4/0.5; Smolík J.- 3.5/1; Michal M.- 3.5/1; Budík R.- 1/3.5 - Maryška R.- 2.5/2; Šrajbr M.- 2/2.5; Čechová L.- 1.5/3; Havlová V.- 0/4.5.

Slovan J. Hradec C - Č. Velenice D 14:4 (46:20), Hunal M.- 4.5/0; Reiter J.- 4.5/0; Plucar O.- 3/1.5; Hloušek K.- 2/2.5 - Košumberský F.- 2.5/2; Vlačiha V.- 1/3.5; Tóth Š. st.- 0.5/4; Schandl L.- 0/4.5.

Chlum C - Suchdol C 0:18 (7:54), Trsek M.- 0/4.5; Outlý R.- 0/4.5; Brabec P.- 0/4.5; Pepich P.- 0/4.5 - Průcha K.- 4.5/0; Lakatoš A.- 4.5/0; Šubrt J. ml.- 4.5/0; Peloch M.- 4.5/0.

13. kolo:

Chlum C - Č. Velenice E 10:8 (34:32), Trsek M.- 4.5/0; Pepich P.- 3.5/1; Pepich P.- 1.5/3; Outlý R.- 0.5/4 - Hauk P.- 3/1.5; Čábelka J.- 2/2; Vondrys P.- 2/2.5; Fiala J.- 1/3.5; Stašek J.- 0/0.5.

Suchdol C - Č. Velenice D 17:1 (52:11), Průcha K.- 4.5/0; Šubrt J. ml.- 4.5/0; Peloch M.- 4.5/0; Lakatoš A.- 3.5/1 - Strouha F.- 1/3.5; Schandl L.- 0/4.5; Košumberský F.- 0/4.5; Vlačiha V.- 0/4.5.

Slovan J. Hradec C - Novosedly B 12:6 (43:26), Hunal M.- 4.5/0; Mlčák J.- 3/1; Plucar O.- 2.5/2; Hloušek K.- 1.5/3; Reiter J.- 0.5/0 - Čechová L.- 3/1.5; Maryška R.- 2/2.5; Šrajbr M.- 1/3.5; Kvapil D.- 0/4.5.

K. Řečice B - N. Včelnice B 11:7 (42:29), Smolík T. ml.- 4.5/0; Krieg B.- 3/1.5; Smolík J.- 2.5/2; Michal M.- 1/3.5 - Šindelář R.- 3/1.5; Šuhájek F.- 1.5/3; Gulikáš L.- 1.5/3; Němeček J.- 1/3.5.