1. kolo

J. Hradec B - Lodhéřov B 6:12
Body: Vytiska 2, Pavelek 2, Lahodný 1, Bartoš 1 – Lehký 4, Hrubý 3, Škarda 2, Vejbora 1, debl 2.
Český Rudolec – Nová Včelnice 14:4
Body: Kněžíček 4, Bártů 4, Kryzan 3, Mareš 3 – F. Šuhájek 2, debl 2.
Kardašova Řečice B – České Velenice 12:6
Body: Kozel 4, Peterka 3, Wodáková 2, Smolík 1, debl 1, WO 1 - Kopecký 3, Kuruc 1, Schandl 1, debl 1.
Studená D - Kunžak 8:10
Body: Stránský 3, Kubín 2, Novák 1, Podhrázský 1, debl 1 – Psota 4, Brabec 2, Rokyta 2, Holcmann 1, debl 1.
Lomnice - Suchdol B 7:11
Body: Špale 2, Němec 2, Maleč 1, Baštýř 1, debl 1 – Kouba 4, Janda 4, Trsek 2, debl 1.

2. kolo

Kunžak – Lomnice 13:5
Body: Rokyta 4, Brabec 4, Holcmann 3, Procházka 1, debl 1 – Špale 2, Němec 1, Maleč 1, debl 1.
České Velenice - Studená D 13:5
Body: Kuruc 4, Kopecký 3, Cepák 3, Schandl 1, debl 2 - Stránský 2, Podhrázský 1, Kubín 1, WO 1.
Nová Včelnice – Kardašova Řečice B 5:13
Body: L. Šuhájek 2, Kadlec 1, M. Šuhájek 1, Šuhájková 1 – Kozel 4, Peterka 4, Smolík 2, Šustr 1, debl 2.
Lodhéřov B – Český Rudolec 9:9
Body: Hrubý 3, Lehký 3, Škarda 2, debl 1 - Bártů 3, Mareš 2, Kněžíček 2, Kryzan 1, debl 1.
Suchdol C – J. Hradec B 13:5
Body: Šubrt ml. 4, Matejová 3, Šubrt st. 3, Průcha 2, debl 1 – Votava 1, Vytiska 1, Petrů 1, Lahodný 1, debl 1.

3. kolo

Český Rudolec - Suchdol C 15:3
Body: Mareš 4, Bártů 4, Kněžíček 3, Plachý 2, debl 2 - Šubrt ml. 2, Průcha 1.
Kardašova Řečice B - Lodhéřov B 10:8
Body: Kozel 4, Smolík 3, Peterka 2, Vodáková1 – Vejbora 3, Škarda 2, Hrubý 1, debl 1.
Studená D – Nová Včelnice 3:15
Body: Stránský 1, Podhrázský 1, Novák 1 - Kadlec 4, M. Šuhájek 4, L. Šuhájek 3, Šuhájková 2, debl 2.
Lomnice – České Velenice 4:14
Body: Špale 2, Maleč 1, WO 1 – Kopecký 4, Kuruc 3, Cepák 3, Schandl 1, Jabůrek 1, debl 2.
Suchdol B – Kunžak 14:4
Body: Kouba 4, Janda 4, Trsek 2, Krahulec 2, debl 2 – Rokyta 2, T. Procházka 1, Holcmann 1.

4. kolo

České Velenice - Suchdol B 14:4
Body: Cepák 3, Schandl 2, Kuruc 2, Jabůrek 1, debl 1, WO 5 - Janda 2, Trsek 1, WO 1.
Nová Včelnice - Lomnice 17:1
Body: Kadlec 4, M. Šuhájek 4, L. Šuhájek 4, Šuhájková 3, debl 2 - Špale 1.
Lodhéřov B - Studená D 16:2
Body: Škarda 4, Vejbora 4, Kozel 4, Hrubý 2, debl 2 - Martinů 1, Kubín 1.
Suchdol C – Kardašova Řečice B 8:10
Body: Šubrt ml. 2, Matejová 1, Průcha 1, Šubrt st. 1, WO 2, debl 1 - Kozel 4, Peterka 3, Smolík 1, Vodáková 1, debl 1.
J. Hradec B – Český Rudolec 4:14
Body: Vytiska 2, Tůma 1, Lahodný 1 – Plachý 4, Kněžíček 3, Mareš 3, Lojka 2, debl 2.

5. kolo

Kardašova Řečice B - J. Hradec B16:2
Body: Kozel 4, Peterka 4, Smolík 4, Vodáková 3, debl 1 - Vytiska 1, debl 1.
Studená D - Suchdol C 13:5
Body: Kubín 4, Podhrázský 3, Maňhal st. 3, Stránský 2, debl 1 – Matejová 2, Průcha 1, Šubrt st. 1, debl 1.
Lomnice - Lodhéřov B 8:10
Body: Špale 3, Maleč 2, Petrásek 1, Němec 1, debl 1 – Vejbora 4, Škardamáš 3, Holakovský 2, debl 1.
Suchdol B – Nová Včelnice 10:8
Body: Janda 4, Trsek 2, Rageshofer 2, debl 2 – L. Šuhájek 3, M. Šuhájek2, Šuhájková 2, Kadlec 1.
Kunžak – České Velenice 5:13
Body: J. Procházka 1, Paďouk 1, Zabloudil 1, Kopřiva 1, debl 1 - Kuruc 4, Kopecký 4, Cepák 4, debl 1.

6. kolo

Nová Včelnice – Kunžak 11:7
Body: M. Šuhájek 3, Šuhájková 3, Kadlec 2, L. Šuhájek 1, debl 2 – Psota 4, Holcmann 1, T. Procházka 1, Rokyta 1.
Lodhéřov B - Suchdol B 9:9
Body: Vejbora 3, Hrubý 2, Škarda 2, Holakovský 1, debl 1 - Kouba 4, Janda 2, Trsek 2, debl 1.
Suchdol C – Lomnice 13:5
Body: Šubrt ml. 3, Matejová 3, Průcha 3, Šubrt st. 2, debl 2 - Icha 2, Visčur 1, Němec 1, Maleč 1.
Studená D - J. Hradec B 17:1
Body: Stránský 4, Podhrázský 4, Kubín 4, Maňhal st. 4, debl 1 – debl 1.
Český Rudolec – Kardašova Řečice B 8:10
Body: Mareš 2, Kněžíček 2, Kryzan 2, debl 1, WO 1 - Kozel 4, Posel 3, Peterka 1, Vodáková 1, debl 1.

7. kolo

Studená D – Český Rudolec 8:10
Body: Maňhal st. 4, Podhrázský 2, Kubín 1, debl 1 - Mareš 3, Kněžíček 2, Plachý 2, Kryzan 2, debl 1.
Lomnice - J. Hradec B 7:11
Body: Baštýř 3, Špale 2, Maleč 2 - Lahodný 3, Vytiska 3, Kinšt 2, Votava 1, debl 2.
Suchdol B - Suchdol C 9:9
Trsek 2, Rageshofer 2, Záruba 2, Krahulec 2, debl 1 – Šubrt ml. 2, Matejová 2, Průcha 2, Šubrt st. 2, debl 1.
Kunžak - Lodhéřov B 4:14
Body: Psota 2, Rokyta 1, debl 1 - Hrubý 4, Vejbora 3, Škarda 3, Lehký 3, debl 1.
České Velenice – Nová Včelnice 7:11
Body: Kopecký 3, Cepák 2, Schandl 1, debl 1 – L. Šuhájek 3, Šuhájková 2, M. Šuhájek 2, Němec 2, debl 1, WO 1.

8. kolo

Lodhéřov B – České Velenice 8:10
Body: Souček 2, Hrubý 1, Vejbora 1, Škarda 1, debl 2, WO 1:0 – Schandl 4, Kopecký 4, Cepák 2.
Kunžak - Suchdol C 12:6
Body: Psota 4, Rokyta 3, T. Procházka 2, Holcmann 1, debl 2 - Šubrt ml. 2, Matejová 2, Průcha 2.
Suchdol B - J. Hradec B 12:6
Body: Kouba 3, Trsek 3, Janda 3, Krahulec 2, debl 1 - Votava 1, Lahodný 1, Vytiska 1, debl 1, WO 2.
Český Rudolec - Lomnice A 11:7
Body: Mareš 3, Kryzan 3, Bártů 3, Mareš ml. 1, debl 1 – Špale 4, Němec 1, Maleč 1, debl 1.
Kardašova Řečice B - Studená D 14:4
Body: Kozel 4, Vodáková 4, Smolík 3, Šustr 2, debl 1 – Podhrázský 2, Stránský 1, debl 1.

9. kolo

Lomnice – Kardašova Řečice B 3:15
Body: Špale 1, Baštýř 1, Maleč 1 - Kozel 4, Smolík 4, Šustr 3, Vodáková 2, debl 2.
Suchdol B – Český Rudolec 4:14
Body: Janda 2, Rageshofer 1, WO 1 – Bártů 3, Mareš 2, Kněžíček 2, Kryzan 2, debl 2, WO 3.
J. Hradec B - Kunžak 5:13
Boy: Vytiska 2, Votava 1, Kinšt 1, debl 1 - Rokyta 4, Brabec 3, T. Procházka 3, Holcmann 2, debl 2.
České Velenice - Suchdol C 14:4
Body: Kopecký 4, Kuruc 3, Cepák 2, Schandl 2, debl 2, WO 1 - Šubrt ml. 1, Matejová 1, Průcha 1, WO 1.
Nová Včelnice - Lodhéřov B 8:10
Body: Kadlec 3, Šuhájková 2, M. Šuhájek 1, L. Šuhájek 1, debl 1 - Škarda 3, Vejbora 3, Hrubý 2, Holakovský 1, debl 1.

10. kolo

Suchdol C – Nová Včelnice 11:7
Body: Šubrt ml. 4, Průcha 3, Šubrt st. 3, debl 1 - Šruc 1, Němec 1, WO 5.
České Velenice - J. Hradec B 13:5
Body: Kopecký 4, Cepák 3, Schandl 3, Kuruc 1, debl 2 - Lahodný 2, Vytiska 1, Votava 1, WO 1.
Kardašova Řečice B - Suchdol B 16:2
Body: Kozel 4, Smolík 4, Vodáková 4, Šustr 3, debl 1 - Janda 1, debl 1.
Studená D - Lomnice A 9:9
Body: Stránský 4, Podhrázský 3, Novák 1, debl 1 - Špale 2, Icha 2, Němec 2, Maleč 2, debl 1.

Okresní přebor I.

1. Kardašova Řečice B 9 9 0 0 0 116:46 27
2. České Velenice 9 7 0 2 0 104:58 23
3. Český Rudolec 8 6 1 1 0 95:49 21
4. Lodhéřov B 9 5 2 2 0 96:66 21
5. Suchdol B 9 4 2 3 0 75:87 19
6. Nová Včelnice 9 4 0 5 0 86:76 17
7. Kunžak 8 4 0 4 0 68:76 16
8. Suchdol C 9 3 1 5 0 72:90 16
9. Studená D 9 2 1 6 0 69:93 14
10. J. Hradec B 9 1 0 8 0 45:117 11
11. Lomnice 10 0 1 9 0 56:124 11