Hokejisté HC Motor Č. Budějovice  nastoupili na ledě v Litoměřicích. Trenér českobudějovického týmu ČEZ Motor Petr Rosol si zpestřil nedělní večer  exhibičním zápasem v J. Hradci (Žirovnice – Old Boys Motor ČB 3:8), který se hrál na podporu nově vzniklého subjektu Spolek ledního hokeje J. Hradec (Střelci). „Každý zápas, do kterého nastoupíte, chcete vyhrát," vyprávěl útočník Petr Rosol v šatně stadionu Jana Marka, na ledě opravdu nechal vyniknout své šikovné ruce.
V Litoměřicích se odehrála první bezbranková třetina.
Až ve 22. minutě se prosadil Nouza, který poslal hosty do vedení. Domácí těsně za polovionou zápasu srovnali skóre, ve 33. minutě protlačil puk za Bláhova záda Černoch.
Pak už stříleli Jihočeši.
Nouza potvrdil, že má chuť na góly, ve 38. minutě poslal svůj tým podruhé do vedení.
Bojovné Litoměřice nesložily zbraně, několikrát musel Jihočechy zachraňovat spolehlivý Bláha v brance. Hned v úvodu třetí třetiny byl Nouza blízko hattricku, ale třetí gól přidal až ve 45. minutě Vráblík – 1:3.

Litoměřice - Motor ČB 1:3 (0:0, 1:2, 0:1), branky a nahrávky: 33. Černoch (Schwamberger) – 22. Nouza (Straka), 38. Nouza (Žovinec), 45. Vráblík. ČEZ Motor České Budějovice: Bláha – Vráblík, Škopek, Mucha, Žovinec, Chmelíř, Semrád, Suchánek – Boháč, Pajič, Švihálek – Nouza, Straka, Heřman – Vaniš, Rob, Prokeš – Trummer, Bárta, Přibyl. Rozhodčí: Doležal – Guth, Rittich. Diváci: 1450.