Soupeřem jim však bude další vysoce favorizovaný tým aktuálně druhý IMOS Brno. První čtvrtina utkání s USK Praha byla střelecky úrodná a Pražanky ji vyhrály 29:24. Strakonické hráčky stačily držet s vysokoškolačkami krok i díky několika úspěšným pokusům za tři body.   Poté co se takto trefily v krátkém časovém úseku Křížová s Jeništovou a Selby vzápětí přidala další úspěšný zásah za dva body, vzal si raději trenér USK oddechový čas. Bylo to za stavu 20:18 tři minuty před koncem první části hry.  V tříbodových pokusech nezahálely ani domácí hráčky a po první přestávce prohrávaly Jihočešky rozdílem pouhých pěti bodů.

Po osmi minutách druhé čtvrtiny už ale Strakonice prohrávaly o osmnáct bodů 53:35. Přestalo se jim dařit střelecky, zatímco hráčkám USK vycházelo téměř vše.  Jihočeškám se nedařilo ani v obraně a chyběly i zásahy za tři body, které jim párkrát vyšly v první čtvrtině. Druhá čtvrtina, kterou Strakonice prohrály 33:13 zřejmě o výsledku definitivně rozhodla.

Po poločase se Jihočešky  znovu zlepšily. Výborná Selby, která nastřílela v zápase dobrých dvacet šest bodů, trefila v úvodu trojku, avšak koncovka Pražanek byla přece jen o něco přesnější. Ty po třech čtvrtinách vedly 81:54.

Šest minut před koncem se Pražanky poprvé v zápase dostaly do třicetibodového náskoku 90:60. Hráčky USK evidentně usilovaly o dosažení hranice sta bodů. To se jim nakonec i povedlo a zápas vyhrály 107:68.
Ostatní zápasy: Slovanka MB – VŠ Praha 69:57, Trutnov – Valosun Brno 74:60, VŠE Praha – Hradec Králové 76:82, DSK Basketbal –  Pardubice 79:62, IMOS Brno – Karlovy Vary 80:59