Vítězství si připsala mezi juniorkami Iveta Fairaislová, jež 400 metrů plavání a 5 kilometrů běhu zvládla ve své věkové kategorii o 1:43,4 min. rychleji než Zuzana Pičmanová z pražské Slavie, jež byla v cíli druhá. Jindřichohradecká triatletka skončila v absolutním pořadí 40 startujících sedmá, porazila ji jediná žena.

Umístění na stupních vítězů zaznamenal též Viktor Kamenický mezi devítiletými žáky. Po padesátimetrové plavecké části vedl, ale v běhu (600 m) se před něho dostali dva příbramští hoši. Stejné distance absolvovali i o rok mladší chlapci, z nichž byl nejdříve na cílové pásce Antonín Valda. Jemu se naopak v bazénu tolik nevedlo, když měl až předposlední čas, avšak běžeckou šestistovku pak ovládl. V kategorii žáků 10-11 let skončil Vojtěch Gröschl čtvrtý se ztrátou 3,7 sekundy na bronzový stupeň. Aquatlonu v Příbrami, který nebyl součástí Českého poháru, se zúčastnilo celkem 152 triatlonistů.

Juniorky: 1. Iveta Fairaislová. Mladší žáci 12-13 let: 12. Josef Valda. Žáci 10-11 let: 4. Vojtěch Gröschl, 10. Petr Adam, 11. Václav Gröschl. Žáci 9 let: 3. Viktor Kamenický. Žáci 8 let: 1. Antonín Valda. (rop)