Po celý den bude sportovní hala patřit špičkovému florbalu. Program začne už v 9 hodin turnajem benjamínků a vyvrcholí v podvečer utkáním nejvyšší české soutěže mužů, v němž se Střešovice střetnou s Otrokovicemi. Zápas předposledního kola základní části Tipsport Superligy se v Hradci uskuteční v rámci akce „Cesta na jih".

„Zveme diváky do hlediště, start šestnáctinásobného mistra republiky by měl být velkým lákadlem. Rádi bychom se dočkali návštěvy přes tří stovek příznivců, tolik jich totiž bylo na podobné akci v Plzni. V sestavě Střešovic jsou kupříkladu Marek Beneš, Tomáš Kafka, Ondřej Němeček a další hvězdy, všichni tady budou absolvovat autogramiádu. Lze se těšit na velkolepou podívanou," zve příznivce do hlediště místopředseda FK Slovan Jiří Holický.

Ten zároveň upozornil na to, že v průběhu odpoledne se předvede i domácí mužské áčko v divizním duelu proti Pacovu. Doprovodný program nabízí například fanshop Tatranu, divácké soutěže či modelovaná utkání žactva.

Program (neděle):
9:00-12:30 turnaj elévů (Č. Budějovice, Střešovice, J. Hradec, Milevsko, Dačice); 14:00 J. Hradec – Pacov (divize muži); 17:00 Střešovice – Otrokovice (Tipsport Superliga muži); 19:30 autogramiáda hvězd. 

Roman Pišný