V 11. kole se tento jediný zástupce Jindřichohradecka v soutěži střetl s ambiciózním nováčkem Nadějí Čekanice.

K utkání, které se uskutečnilo v Sezimově Ústí v neděli večer, jeli hráči Sedla poté, co předtím absolvovali dva zápasy ve svých týmech v okresní futsalové C.K. lize. Síly jim začaly docházet v závěru duelu, takže nedokázali zvrátit vývoj a nakonec odjeli s těsnou porážkou.

Ve 12. kole hraje dnes Kelta doma v novobystřické sportovní hale proti Palmě Písek (20.30 hodin), která v soutěži zatím dokázala vyhrát pouze jediný zápas, a Sedlo je tak favoritem tohoto duelu.

Naděje Čekanice – Kelta Sedlo 3:2 (2:2) – Kelta utkání zahájila dobře, když se dvakrát dostala do jednogólového vedení. Čekanické Naději ovšem vyšel konec prvního poločasu, pár vteřin před přestávkou totiž Tomáš Novák vyrovnal na 2:2. Po změně stran to dlouho vypadalo, že budou obě mužstva spokojena s bodovou dělbou, ovšem pak Sedlu začaly viditelně docházet síly, což domácí mužstvo využilo. Ve 46. minutě se Maroš Široký trefil velmi šťastně a zajistil Naději, že se i nadále udrží v boji o první místo tabulky.

„Byl to pěkný zápas, kterému by spíše slušela plichta, ale my jsme ke konci opravdu mleli z posledního a remízový bod neudrželi,“ litoval šéf Kelty David Fiedler.

Sestava a branky Sedla: Rešl – Kandl, Chuda, Kuchař 1, Mihula, Kodada 1, Havel, Maxa.

Roman Pišný