Ve švýcarském Pfäffikonu se konalo mistrovství Evropy ve sportovním a fitness aerobiku. V rámci ME se poprvé pořádal závod International NOVICE, kterého se zúčastnily členky z jindřichohradeckeho klubu Aerobik Team Lena. Závodnice Elena Knoblochová a Kateřina Mertlová se nominovaly ze dvou závodů v Praze a Železném Brodě. "Na závodech ve Švýcarsku si závodnice vedly fantasticky," hodnotí Martina Průchová.

Úspěch Leny na mezinárodních závodech ve Švýcarsku | Video: Deník/ Martina Průchová

Elena Knoblochová obsadila v kategorii Mini 4. místo z 11 závodnic. Kateřina Mertlová byla také 4. v juniorské kategorii z 25 závodnic. Sportovní úspěchy závodnice vybojovaly pod trenérským vedením Martiny Průchové, Michaely Novákové a Nikoly Hogajové.

V září tohoto roku oslaví Aerobik Team Lena, který založila Lenka Průchová, 25 narozeniny! "V současné době má klub 117 členů a věnuje se závodním kategoriím aerobiku, přípravce aerobiku a projektu Děti na startu. V létě pořádáme sportovní soustředění a příměstské sportovní tábory." Více informací o klubu a o akcích na stránkách www.aerobikteamlena.cz