Interligové házenkářky dnes cestují na Slovensko

„Pokud to vezmeme racionálně, do konce základní části už nám nezbývá mnoho zápasů, v nichž bychom mohli pomýšlet na vítězství. Věřím však, že ten v Trenčíně mezi ně patřit nebude. Ale těžko předjímat. Každopádně jakýkoliv bodový zisk by byl pro nás velmi cenný a patřičně se o něj popereme,“ tvrdí asistent trenéra jindřichohradeckých házenkářek Jan Dvořák.

Podle něj se však jihočeský celek musí vyvarovat především zbytečných chyb v útočné fázi, které jej patrně připravily o body v posledním domácím střetnutí s bratislavským Štartem (23:25).
„Slovenky praktikují systém s vysunutou obranou a těží především z rychlých útoků. To mají báječně zažité, navíc velmi rychle rozehrávají i po inkasované brance, na což si také musíme dát pozor. Jsou to takové pracovité a hbité motorové myši,“ všiml si Dvořák.
Jindřichohradecké družstvo cestuje k utkání kompletní. „O žádných zdravotních potížích nevím, jsme tudíž v nejsilnější sestavě,“ dodal funkcionář klubu.

 

Jak nastoupí

Předpokládaná sestava TJ Házená J. Hradec:
Kantůrková, Kuběnová – Kupková, Kohoutová, J. Matoušková, Eliášová, Ručková, Keslerová, I. Matoušková, Pilařová, Martínková, Bubeníková, Vysloužilová, Krupicová.

 

Zdeněk Prager