Překvapení se zrodila dvě, a sice v derby Roztrhtrenky vs. Lennyho Křídla, v němž prohrál obhájce prvenství 2:4 a poté v duelu Sedelská hospoda – FC Nikdo, který vyhrál předposlední celek tabulky 6:5. Zajímavě dopadl zápas Kasalovy pily s Pocemkamdeš CF, v něm ani jedno mužstvo nedokázalo vstřelit gól. C.K. liga o první únorové sobotě bude pokračovat opět ve sportovní hale v Nové Bystřici.Roztrhtrenky – Lennyho Křídla 4:2 (1:1) – Je známou skutečností, že v derby dvou týmů z N. Bystřice se Roztrhtrenky dokážou proti favoritovi vždy vypnout k velkému výkonu. Tentokrát přežily úvodní nápor Křídel, z něhož sice jeden gól inkasovaly, ale mnoho dalších šancí přečkaly bez úhony. Doslova neskutečné zákroky v brance předváděl Milan Daniel, jenž favorizovaný celek vychytal. Dvě vteřiny před koncem poločasu se mu v útoku odvděčil spoluhráč Jiří Feytl vyrovnáním na 1:1. Po obrátce se na hřišti odvíjel podobný obrázek hry jako před přestávkou, rozdíl byl v tom, že střeleckou nemohoucnost Křídel Roztrhtrenky trestaly více. Na jejich vedení 2:1 ještě Tomáš Cypra odpověděl, avšak na konci 26. minuty Martin Feytl vstřelil branku, která vedla k překvapivému vítězství outsidera.
Branky: 22., 29. Z. Beneš, 15. J. Feytl, 26. M. Feytl – 7., 24. T. Cypra. Žlutá karta: 1:0 (25. J. Feytl).

FK Bulánci – No Comment 1:5 (0:1) – V pátém kole tým No Comment ukázal, že má formu. Přenesl si ji i do konfrontace dvou posledních celků tabulky, v níž soupeře z J. Hradce porazil hlavně díky efektivnímu nakládání se šancemi. Bulánci se nemohli trefit téměř z ničeho, jejich jediný gól dal až těsně před koncem Jakub Rejthar za stavu 0:5 a vlastně jím jenom sebral gólmanovi vítězů Janu Evjákovi čisté konto.
Branky: 29. Rejthar – 13., 25., 29. Vojta, 17. Náprava, 22. Forman. Žluté karty: 2:1 (5. T. Cettl, 15. Rejthar – 17. Kornas).

Lennyho Křídla – Roztrhtrenky 13:1 (8:0) – V polovině 4. minuty Ivan Suč otevřel skóre odvety, ve které Křídla nedovolila, aby se opakovalo překvapení z ranního prvního vzájemného duelu. Poté, co na začátku 8. minuty zvýšil Jan Beneš již na 4:0, Roztrhtrenky zápas zabalily a víceméně jen čekaly na konec utrpení. Čestným zásahem za stavu 0:12 sebral J. Feytl brankáři vítězů Lukáši Rešlovi druhou nulu v sezóně.
Branky: 7., 14., 15., 26., 26., 30. T. Cypra, 5., 8., 18. J. Beneš, 11., 13., 28. Kuchař, 4. Suč – 29. J. Feytl.

No Comment – FK Bulánci 7:6 (4:3) –  V odvetě se střelecky prosadili i Bulánci. Mladíci byli blízko alespoň remíze, avšak toužili po vítězství, snažili se získat všechny body. Nakonec nemají nic, protože v druhé půli neuhlídali své vedení 5:4, ale naopak sami třikrát inkasovali, z toho dvakrát od Tomáše Vojty, jenž se během šestého dvoukola dostal dvěma hattricky již k 15 vstřeleným gólům. O dramatičnosti zápasu nejlépe svědčí vývoj skóre – 0:1, 3:1, 3:3, 4:3, 4:5, 7:5.
Branky: 3., 21., 24. Vojta, 10., 27. Schneedörfler, 10. Kornas, 15. Kostka – 11., 17. P. Völfel, 13., 17. F. Votava, 1. Grošek, 27. M. Völfel. Žlutá karta: 1:0 (27. Vojta).

FC Nikdo – Sedelská hospoda 1:9 (1:5) – Zdeněk Březina hned po výkopu dostal Číměř do vedení 1:0, dalších deset minut pak jeho tým dokázal Sedlu vzdorovat. Ovšem pak přišly během čtyř minut čtyři trefy favorita a tým FC Nikdo zareagoval tím, že už dál neprojevoval žádnou snahu o zvrat a pouze se snažil zápas v chodeckém tempu dohrát.
Branky: 1. Březina – 11., 13., 14., 25., 28. P. Kodada, 10., 19., 30. L. Mihula, 4. Jiří Novák.

Kasalova pila – Pocemkamdeš CF 0:0 – Celý první poločas byl na mužstvech vidět vzájemný respekt. Hrálo se opatrně, šance se nerodily. Za oběma obranami si bravurně počínali gólmani obou celků. Druhá půle ovšem přinesla futsal nejvyšší okresní úrovně, vyhrát se snažily oba týmy, příležitostí měly hráči na obou stranách habaděj. Skvělí brankáři však za svá záda žádný míč nepustili, takže se zrodila velmi zřídka vídaná bezgólová futsalová remíza. Pro brankáře lídra tabulky Tomáše Plachého to byl první zápas s čistým štítem v tomto mistrovském ročníku, Ondřej Přibyl udržel nulu už počtvrté!
Žlutá karta: 0:1 (25. Mareš).

tabSedelská hospoda – FC Nikdo 5:6 (1:3) – Číměři se vyplatilo šetřit síly v prvním zápasu, kdy už se za jasného stavu nikam nehnala. Do odvety vstoupila řádně poučena, od začátku se zakopala před svou brankou a zoufale kombinujícího favorita k ničemu nepouštěla. FC Nikdo chodil do brejků, z nichž vytěžil vedení 2:0 a 3:1. Očekávaný nápor Sedla po obrátce sice přišel, ale otevřená hra byla vodou na mlýn pro číměřské družstvo, které úžasnými zásahy držel brankář František Sobek. Jeho zásluhou se hospodský mančaft ani jedinkrát nedostal do vedení. V 18. minutě pouze Vladimír Hron vyrovnal na 3:3 a ve 24. min. Petr Kodada dovršením hattricku na 5:5, avšak dvě a půl minuty před koncem dokončil Tomáš Láf také třígólový zápis, čímž dostal Číměř do vedení 6:5, které  již outsider udržel a postaral se tak o hlavní senzaci šestého dvoukola C.K. ligy.
Branky: 11., 20., 24. P. Kodada, 17. Jiří Novák, 18. Hron – 7., 14., 19. Záhorka, 11., 20., 28. Láf.

Pocemkamdeš CF – Kasalova pila 3:4 (0:2) – Pěkné utkání, do kterého se přenesly emoce z konce předchozího vzájemného zápasu. Tentokrát se na gól čekalo jen 140 vteřin, kdy stav načal Martin Melzoch. Pojistky pro „dřevaře" přidal Martin Baláž na začátku sedmé minuty a Josef Šimánek v úvodu druhého dějství. Teprve po téměř 52 minutách dvou vzájemných střetnutí zakončil Tomáš Nebeský neprůstřelnost brankáře Plachého, ale v tvrdě hraném závěru už mužstvu z N. Včelnice na zvrat nezbyl čas.
Branky: 22., 28. Nebeský, 29. Holický – 3. M. Melzoch, 7. M. Baláž, 18. Šimánek, 23. Brož. Žlutá karta: 0:1 (10. D. Melzoch).