Třeboň na severu Čech nedokázala překročit svůj stín a zabojovat o účast v horní šestce extraligové tabulky. Naopak domácí tažení reprezentantem Motlem brzy vedli 5:0 a už v 10. minutě si pak brali hosté time out. Ten však k obratu v zápase nevedl, jen trochu přibrzdil brankostroj domácích. I tak to bylo v poločase o 13 branek. Proto si mohli v Lovosicích diváci prohlédnout ve hře všechny hráče obou celků a v poklidné atmosféře zhlédnout pěkné akce na obou stranách. Ve skvělé formě se představil především již zmiňovaný Motl, autor deseti branek.

Nejlepší střelci: Motl 10, Jelínek 5/1, Krahulík 4, Šuma 4, Chroustovský 4/1, Havlát 4 – Kubík 7/1, Kotlaba 6/2, Loskot 4, Jordák 4.
Sedmimetrové hody: 4/2 – 5/3, vyloučení: 4 - 3, rozhodčí: Opava, Válek, diváků: 500.