V nejnižší soutěži, tedy okresním přeboru III zůstali po třech kolech už jen dva týmy, které mají plný počet bodů – novovčelnické béčko a Kardašova Řečice C.

V hodnocení jednotlivců jsou zatím čtyři hráči se stoprocentní bilancí, ale mají odehraný nestejný počet duelů. Nejlépe si vede nestárnoucí studenská legenda Jaroslav Nosek a Bohumír Němec z béčka Včelnice.

1. kolo

Dačice B – Nová Včelnice B 4:14
Body: Bartoň Pavel 3, debl 1 - Němec 4, Šindelář 3, Gulikáš 3, F. Šuhájek 3, debl 1.

Dírná B – Nová Bystřice Plíšek 13:5
Body: Voneš 4, Horáček 3, Wratislav 2, Dvořák 2, debl 2 – Richter 2, Zvěřina 1, Nováček Kačenka 1, Makovický 1.

Novosedly B - Lásenice B 11:7
Body: Nalezený 4, Maryška 3, Maryška 1, Pavlíček 1, debl 2 – Ištvan 3, Trčka 2, T. Klíma 2.

Kardašova Řečice C - Chlum C 13:5
Body: Budík 4, K. Vobořil 4, Tupý 2, P. Vobořil 1, debl 2 – Vondrka 2, Potěšil 2, Mikeš 1.

Studená E - Chlum B 9:9
Body: P. Kubín 4, Novák 4, debl 1 – Petr Pepich 2, Zimmel 2, Outlý 2, Pavol Pepich 2, debl 1.

2. kolo

Chlum C - Studená E 4:14
Body: Vondrka 2, Potěšil1, Karpíšková 1 - Novák 4, P. Kubín 4, A. Kubín 2, Lahoda 2, debl 2.

Lásenice B – Kardašova Řečice C 7:11
Body: Shejbal 4, T. Klíma 2, debl 1 - Budík 3, K. Vobořil 3, Tupý 2, P. Vobořil 2, debl 1.

Nová Bystřice Plíšek - Novosedly B 7:11
Body: Zvěřina 3, Richter 2, Tkalců 1, debl 1 - Nalezený 3, Maryška 3, Maryšková 3, Maryška 1, debl 1.

Nová Včelnice B - Dírná B 12:6
Body: Němec 4, Šruc 4, Gulikáš 4 – Voneš 1, Čoudek 1, Wratislav 1, Horáček 1, debl 2.

Pinec J. Hradec D - Dačice B 12:6
Body: Bartoš 4, Horáček 2, Lahodná 2, Dofková 2, debl 2 - Bartoň 3, Lovětínský ml. 3.

3. kolo

Dírná B – Pinec J. Hradec D 12:6
Body: Čoudek 4, Voneš 4, Košner 1, Horáček 1, debl 2 - Petrů 2, Hloušek 2, Lahodný 2.

Nová Včelnice B - Novosedly B 15:3
Bod: Němec 4, Gulikáš 4, Šruc 3, F. Šuhájek 2, debl 2 – N. Maryšková 1, Pavlíček 1, WO 1.

Kardašova Řečice C – Nová Bystřice Plíšek 15:3
Body: P. Vobořil 4, Slanina 4, K. Vobořil 4, Budík 2, debl 1 - Zvěřina 1, debl 1, WO 1.

Studená E - Lásenice B 10:8
Body: Novák 4,Kubín 3, Lahoda 1, debl 2 – Tomeček 3, F. Klíma 2, Černý 2, T. Klíma 1.

Chlum B - Chlum C 15:3
Body: Outlý 4, Pavol Pepich 4, Zimmel 3, Vondrka 2, debl 2 – Potěšil 2, Mikeš 1.

Jednotlivci (úspěšnost v procentech, poměr výher a porážek)

1. Jaroslav Novák (Studená E) 100,00 (12:0)

2. Bohumír Němec (N.Včelnice B) 100,00 (12:0)

3. Pavel Kubín (Studená E) 100,00 (8:0)

4. Lubomír Šruc (N. Včelnice B) 100,00 (7:0)

5. Libor Gulikáš (N. Včelnice B) 91,67 (11.1)

6. Roman Voneš (Dírná B) 75,00 (9:3)

7. Pavel Bartoň (Dačice B) 75,00 (6:2)

8. Rostilav Outlý (Chlum B) 75,00 (6:2)

9. Pavol Pepich (Chlum B) 75,00 (6:2)

10. Miroslav Čoudek (Dírná B) 62,50 (5:3)

Okresní přebor III

1. Nová Včelnice B 3 3 0 0 41:13 9

2. Kardašova Řečice C 3 3 0 0 39:15 9

3. Studená E 3 2 1 0 33:21 8

4. Dírná B 3 2 0 1 31:23 7

5. Novosedly B 3 2 0 1 25:29 7

6. Chlum B 2 1 1 0 24:12 5

7. Pinec JH D 2 1 0 1 18:18 4

8. Lásenice B 3 0 0 3 22:32 3

9. Nová Bystřice Plíšek 3 0 0 3 15:39 3

10. Chlum C 3 0 0 3 12:42 3

11. Dačice B 2 0 0 2 10:26 2