Tým z Jindřichohradecka předtím prohrál naposledy 27. listopadu, ale pak nastartoval šňůru čtyř výher, kterou si značně vylepšil postavení v tabulce. Prohra přišla teprve v duelu s favorizovanými českobudějovickými Kajmany na jejich půdě.

Kelta Sedlo – Absolut team Č. Budějovice 10:6 (5:6) – Hosté po slalomu mezi hustě padajícími sněhovými vločkami přijeli až těsně před začátkem a na hrací plochu šli bez rozcvičky. Ale vůbec jim to nevadilo, neboť na začátku osmé minuty již vedli 3:0. Sedlo se gólově osmělilo až v 11. minutě, kdy se poprvé trefil střelec utkání Aleš Veverka – 1:3. O sedm minut později bylo skóre zcela otočené, po gólu Václava Císaře domácí tým vedl 4:3. Poté Kelta upravovala ještě na 5:4, ale do přestávky šli v lepší pohodě hosté, které 30 vteřin před sirénou vrátil na koně Marek Slípka – 5:6. Hned po dvou minutách druhé půle se podařilo Císařovi vyrovnat a pak se začala na hráčích Absolutu projevovat únava z náročného cestování. Všude byli později, ztráceli míče, hodně chybovali a zaslouženě proto inkasovali. V přesném zakončení si liboval především Veverka, jenž po změně stran zatížil českobudějovické konto třemi góly, přičemž celkově skóroval hned čtyřikrát.

„Jsme rádi, že se nám podařilo ve druhém poločase výsledek dokonale otočit. Oplatili jsme tím soupeři porážku z prvního vzájemného střetnutí a natáhli naší vítěznou sérii na čtyři zápasy,“ říkal spokojeně šéf Kelty David Fiedler.

Sestava a branky Sedla: Rešl – Císař 2, Kuchař, Chuda 1, Kandl 1, Veverka 4, Kodada 1, L. Mihula 1.

Kajmani Č. Budějovice – Kelta Sedlo 6:2 (3:1) – V hale českobudějovického SKP se hrál rychlý futsal plný tvrdých střetů, ale hráči se neuchýlili k záludnostem, takže se vše obešlo bez karet. O výhře Kajmanů rozhodly jejich nástupy do obou poločasů, kdy se pokaždé radovali ze dvou slepených gólů. V první půli to znamenalo domácí vedení 2:0, po obrátce favorit utekl až na 5:1. Českobudějovický tým za výhrou táhl hlavně autor pěti branek Jaroslav Houška.

„Chybělo nám několik hráčů, ovšem i tak jsme přispěli solidním výkonem k velmi dobré kvalitě utkání,“ zalitoval Fiedler, že nemohly nastoupit tradiční opory Jiří Havel, Miroslav Michal a Václav Císař.

Sestava a branky Sedla: Rešl – Kuchař 1, Kandl, Fiedler, T. Maxa 1, Z. Mládek, Nácar, L. Mihula.