Jméno firmy: Fish Market a.s.

Co tvoří výrobní program?
Obchod s živými sladkovodními rybami a obchod s rybími výrobky.

Jaký je roční objem výroby?
Fish Market a.s. prodá ročně asi 4000 tun živých ryb a ve zpracovnách zpracuje 550 tun sladkovodních ryb, a to hlavně z produkce Rybářství Třeboň a.s.

Komu je produkt určen?
Tento produkt je určen zejména dětem a všem ostatním, kteří jako hlavní překážku při konzumaci ryb vidí výskyt malých kostí v rybím mase. Jeho další nemalou výhodou je možnost zpracování na vícero způsobů, jako jsou kapří karbanátky, čevapčiči, kapří sekaná, kapří bramboráčky a podobně. Více na www.kapri-maso.cz, www.trebonskykapr.cz

Odkdy je výrobek na trhu?
Výrobek Kapří je na trhu od roku 2008.

Má firma ve výrobním programu nějakou novinku?
Mezi novinky se řadí právě Kapří. Tento výrobek je tvořen čistě z kapřího masa, které je zbaveno kostí, a to absolutně (technologií bádrování), a pro lepší kulinářské vlastnosti je smícháno s ovesnými vločkami a lehce je dochuceno bylinkami. Tento výrobek je bez „éček“.

Jak vznikl tento nápad?
Výrobek byl vyvinut v Třeboni na základě podnětu využití kapřího masa do polotovarů a zpřístupnění jej tak i konzumentům z řad malých dětí.

Vyváží společnost na zahraniční trhy?
Společnost Fish Market a.s. vyváží ryby a rybí výrobky téměř do celé Evropy. Nejvíce na Slovensko, do Německa, Rakouska, Polska, Itálie, Francie, Belgie, Maďarska a dalších zemí.

Domovské stránky: www.fishmarket.cz