Právě totiž probíhají registrace do již třetího ročníku kategorie Vodafone Byznys rebel, která je vyhlašována v rámci podnikatelských soutěží Firma roku a Živnostník roku.

Loni v Jihočeském kraji bodovala tradiční tkalcovna Zdeňka Kubáka ze Strmilova na Jindřichohradecku. Kdo ji letos nahradí? A kdo se stane celorepublikovým vítězem?

Šanci má každý napříč obory a řemesly. Mezi letošními uchazeči o rebelský trůn jsou například atraktivní výrobky ze skla, výrobce dřevěného kování, výrobce a prodejce firemních databází, ale také elektronické noviny či taxikář, který si zakládá na pevné klientele za nadstandardní služby, jako je osobní doprovod seniorů do domu nebo cenové zvýhodnění.

„Neobvyklá přehlídka podnikatelů, kteří dokážou originálním způsobem posouvat zažitá pravidla a svým zákazníkům díky tomu přinášet jasné výhody, je zajímavá nejen pro pořadatele a partnery soutěží. Právě prostřednictvím médií se může i široká veřejnost o zajímavých nápadech dozvědět,“ řekl Michal Kaderka, mediální zástupce soutěží Firma roku a Živnostník roku.

Do kategorie Vodafone Byznys rebel se lze ještě dnes naposledy přihlásit přes jednoduchý formulář na webových stránkách www.firmaroku.cz. Držitel titulu Vodafone Byznys rebel Jihočeského kraje 2010 bude vyhlášen 29. září v Českých Budějovicích společně s vítězi krajského kola podnikatelských soutěží Živnostník roku a Firma roku.