Po právu mu náleží druhé místo v soutěži Zlaté stránky Živnostník roku.

Jak jste se do soutěže dostal?
Vlastně ani nevím, zavolal mi někdo z pořadatelů a poslal mi přihlašovací formulář. Ten jsem vyplnil a pak to pokračovalo. A nakonec jsem získal pěkné druhé místo.

Kolik máte zaměstnanců a jaké je vaše zaměření?
Od začátku pracuji pouze s jedním zaměstnancem. Zajišťujeme servis a dodávku veškeré chladírenské technologie, včetně mrazících boxů. Je možno je vyrobit i podle požadovaných rozměrů a jsou na vysoké hygienické a estetické úrovni. Další naší prioritou je vybavování provozoven gastronomických a výčepních zařízeních. Vyrábíme a prodáváme také kondenzační sušičky dřeva.

Jak dlouho podnikáte?
Působím už od roku 1997, takže dvanáctým rokem. Začal jsem tady u nás na Dačicku s chladírenským servisem a postupně jsem se dostal dál.

Čím si myslíte, že jste si zasloužil toto významné ocenění?
Myslím si, že jsem zaujal porotu především zahraniční prací. Přes dvě stavební firmy jsem se dostal k práci, kterou zaštiťuje ministerstvo zahraničí. Kompletně jsme vyměnili klimatizaci v českých zastupitelských úřadech v Izraeli, Keni, Mexiku, Rusku a Afghánistánu. Teď nás čeká ještě thajský Bangkok.

Co je pro vaši firmu nejdůležitější?
Na prvním místě je pro nás zákazník, technologii chlazení vybíráme s velkou pečlivostí a vždy podle jeho přání. Důraz klademe také na rychlost a spolehlivost našeho servisu. Za naše služby se snažíme nabídnout i nejlepší ceny.