Pátek 11. 9.

19.54 hod. - Dva vozy dobrovolných hasičů a dvě cisterny a automobilová plošina profesionálních hasičů vyjely k ohlášenému požáru rodinného domu v Dačicích. Z původně nahlášeného požáru se nakonec vyklubal planý poplach, neboť se jednalo o nahlášené pálení klestí v zahrádkářské kolonii.

21.58 hod. - Dobrovolní hasiči v Českém Rudolci vyjeli k dopravní nehodě, která se stala na silnici vedoucí na Novou Ves. Za asistence Policie ČR vytáhli z příkopu havarované osobní auto a provedli kontrolu úniku provozních látek.

Sobota 12. 9.

4.14 hod. – Zdravotnická záchranná služba ohlásila na operační středisko hasičů dopravní nehodu s nutností vyproštění u obce Jindřiš nedaleko Jindřichova Hradce. Hasiči po uvolnění pravých předních dveří a posunutí sedačky uvolnili zaklíněné nohy řidičky a vyprostili ji z vozu ven. Zraněná byla uložena do vakuových nosítek a přenesena do sanitky.

11.18 hod. - Kvůli ohlášenému pádu modelu letadla vyjeli hasiči z Třeboně k Jílovicím na Českobudějovicku. Jednalo se však o planý poplach.

23.14 hod. - Přibližně 42 litrů benzínů uniklo z prasklé hadice na silnici na čerpací stanici Agip v Jindřichově Hradci. Komunikaci vyčistila jednotka hasičů z centrální stanice.

Neděle 13. 9.

Bez událostí