deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Deník.cz Právě teď

Funkce poradce pro národní bezpečnost: Premiér Fiala na ni navrhne Tomáše Pojara. Vláda projedná vznik postu na příštím jednání.
Výrok ruského prezidenta Putina: Polští nacionalisté sní o záboru západní Ukrajiny a jediným garantem ukrajinské celistvosti může být Rusko.
Záchranka není taxi: Operátory tísňové linky 155 zahlcují zbytečné hovory.
Zákaz startu tenistům z Ruska a Běloruska: Britská tenisová asociace LTA za něj dostala od AT pokutu milion dolarů – a to za turnaje před Wimbledonem.
Multifunkční halu bude provozovat Arena Brno: Další výběrové řízení zatím nebude. Sparta stoupá tabulkou i díky Kovářovi: Rozdíl je v nasazení a odhodlání, říká.
České HDP: Letos vzroste o 2,4 procenta, příští rok bude stagnovat, tvrdí predikce Hospodářské komory.
Odvolání peruánského prezidenta: Učinil tak parlament poté, co se jej hlava státu pokusila rozpustit.
Trutnovská nemocnice ukáže zájemcům porodnici: Otevře sály i rautovou místnost.
Tři dary: Schválila je vláda ve výši 70,7 milionu Kč pro Ukrajinu a Afghánistán.
Tragédie při požáru v Novém Boru: Českou Lípu naplnil smutek po hasiči, který při ohni zahynul. Výjimečné Dynamo: Pardubice jako první hokejový klub vydávají arch známek. Slova ruského prezidenta Vladimira Putina: Rusko bude bránit své zájmy všemi prostředky, řekl. Válku prý začal Kyjev. Českem zněly koledy: Společně si zazpívaly tisíce lidí z celé republiky.
5. kolo Evropské ligy: Basketbalistky USK Praha prohrály na hřišti Fenerbahce Istanbul 72:82 po prodloužení. Utrpěly druhou porážku za sebou.
Policisté mají útočníka z parku ve Frýdku-Místku: S šestnáctiletou obětí se znal.
Rallye Dakar: Buggyra nasadí poprvé tři kamiony, potvrdila Šoltysův start.
Stav české měny: Koruna si polepšila k euru i dolaru, pražská burza oslabila.
Soud uložil Volnému podmínku: Důvod? Šíření poplašné zprávy. Ronaldo odmítl odchod do Saúdské Arábie: Trenér objasnil jeho neúčast v sestavě. V Chomýži už se pasou dva pratuři: Brzy dorazí divocí koně. Expřítel vždycky ví, kde jsem: Ženy žalují Apple, AirTag prý usnadňuje stalking. Jednání o koalici v Praze: Piráti v žádném případě nepodpoří menšinovou radu koalice Spolu. Letní požár v Českém Švýcarsku: Do konce roku budete znát harmonogram obnovy parku, slíbil ministr Jurečka. Oslňující nádhera: Obří postavy v barevné zahradě v Dubaji tvoří miliony květin.