deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Právě teď

Google propustil 28 zaměstnanců: Tito lidé uspořádali v kancelářích společnosti protesty kvůli smlouvě společnosti s Izraelem.
Válka na Ukrajině: Podle Navalné si Ukrajinci uvědomují, že mnozí Rusové nejsou proti nim a Kyjev dělá chybu, když jim nevěnuje pozornost.
Soudy kolapsují, chtějí změnu: Soudcovská unie podpoří případnou stávku administrativních pracovníků justice kvůli platům. Upozornila na jejich odchody
Nehoda na příjezdu do Pardubic: Na silnici z Lázní Bohdanče zasahují hasiči u srážky dvou osobních aut. Nikdo se vážně nezranil.
Německo v Bavorsku zatklo dva Rusy: Podle vyšetřovatelů chystali sabotážní akce s cílem narušit německou podporu Ukrajině. Jsou podezřelí i ze špionáže.
Burkina Faso vyhostila tři francouzské diplomaty: Obvinila je z podvratné činnosti, mají 48 hodin na to opustit zemi. Francie krok odsuzuje a nevidí k němu důvod.
Dubajské letiště je znovu otevřené: Jeho provoz ale zůstává kvůli povodním vážně narušený.
USA a Británie oznámily nové protiíránské sankce: Reagují na víkendový vzdušný útok Teheránu na Izrael. Americké ministerstvo financí postihy míří na 16 jednotlivců.
Rusko uvěznilo vědce zabývajícího se hypersonikou: Za mříže jde na 7 let za velezradu poté, co byl obviněn z předávání státních tajemství cizím státním příslušníkům.
Íránský útok: Izraelští představitelé zdaleka neodhadli, nakolik tvrdě Írán odpoví na vzdušný úder na budovu konzulátu v Damašku.
Smrtelný útok v Praze: Policisté zasahují u případu napadení v autoservisu v Řepích, kde zemřel jeden člověk. Dalšího policisté zadrželi.
Vražda u Dačic: Muž obviněný z vraždy své družky v obci Staré Hobzí už je ve vazbě.
Česká iniciativa nákupu munice pro Ukrajinu: Slováci splnili cíl veřejné sbírky během 2 dní od jejího spuštění. Pro inciativu už mají přes milion eur.
Cena nájemného v Česku stále roste: Mezičtvrtletně se zvedlo o procento na 295 korun za metr čtvereční.
Zájem domácností o fotovoltaiku pokračuje: Počet žádostí o dotaci stoupl v prvních 3 měsících letošního roku meziročně téměř dvojnásobně.
Rozhodnutí Etické komise FAČR: Zahájila disciplinární řízení se Slavií a J. Nezmarem kvůli možnému ovlivnění regulérnosti první ligy v sezoně 2018/19.
Týrání zvířat na jatkách v Hraběticích: Soud potrestal tři muže. Jeden trest je nepodmíněný, jeden podmíněný a jeden peněžitý.
Napadení v autoservisu v pražských Řepích: Zasahují tam policisté včetně kriminalistů z oddělení vražd. Zemřel tam muž, dalšího policie zadržela. Adrenalinový sen: Otevřeli nejvyšší visutý most v Evropě, je 175 metrů nad zemí.
Piráti představili plán na rozhýbání ekonomiky: Návrhy budou předkládat koalici.
Hypotéku splácí každý třetí Čech: Pro spoustu lidí je ale stále nedosažitelná.
Tragédie na Plzeňsku: Dívka, po níž policisté pátrali jako po dítěti v ohrožení, byla nalezena bez známek života.
Záplavy v Dubaji: Extrémní déšť způsobil chaos, obloha byla až apokalyptická.
Oheň v dánské metropoli: Hasiči v noci likvidovali zbytky požáru renesanční burzy.
Nelegální zásilka: Izrael před svátky zmařil pokus o propašování 130 000 vajec ze Západního břehu.