Modernizace Terna, která probíhala po dobu 12 měsíců, byla završena remodelingem úseku prodeje čerstvého ovoce a zeleniny a kompletní obměnou navigačních a image prvků uvnitř supermarketu. Modernizací prošel také exteriér Terna, který zdůrazňuje největší nabídku od místních a regionálních výrobců, pekařů, pěstitelů a farmářů, například ze Statku Horní Dvorce u Strmilova a Mini mlékárny Mláka u Novosedel nad Nežárkou. Novinkou v Ternu je rozšíření nabídky výhodných cen o nové diskontní ceny a pravidelné víkendové akční nabídky s nejatraktivnějšími cenovými nabídkami, které mohou zákazníci najít na webových stránkách Terno.

„Kromě největší nabídky od místních výrobců nabízí Terno v obslužném úseku široký výběr čerstvých uzenin, sýrů a lahůdek. Pouze v Ternu si zákazníci mohou zakoupit tradiční Vltavotýnské lahůdky a výrobky značky Z Gruntu. Řada zákazníků oceňuje prodej čerstvého masa a poctivých uzenářských výrobků od firmy Libor Novák z Českých Budějovic," uvedl Radek Froulík, marketingový ředitel Jednoty, spotřebního družstva České Budějovice, které je provozovatelem Terna.

„Jednota jako tradiční česká firma s více než stoletou tradicí nabízí svým zákazníkům v Ternu sortiment, který v nabídce zahraničních řetězců nenajdete," dodává Radek Froulík.

Součástí Terna je nápojové centrum s širokým výběrem nápojů včetně sudových piv a možnosti zapůjčení výčepního zařízení. Zákazníci, kteří nakupují na zákaznickou kartu Terno, mohou za své nákupy navíc získat některý z více jak devadesáti dárků pro věrné zákazníky. Informace o zákaznické kartě a dárcích získáte v Ternu nebo na www.terno.cz.

Příjezd do Terna nyní usnadňuje zákazníkům nový kruhový objezd na Pražské ulici.