Jak to na Miss OK vypadalo loni:

| Video: Youtube

Pulp Fiction: Historky z podsvětí. Film režírovaný Quentinem Tarantinem, který byl poprvé uveden v roce 1994. Jedná se o kultovní snímek, který získal velký ohlas jak u kritiků, tak u diváků. Je prosycen nekonvenčními postavami a dialogy, černým humorem a stylizovanou prezentací. Právě tímto filmem je inspirován letošní ročník soutěže Miss OK.

„Kromě povrchností hledí porotci Miss OK právě na opravdovou krásu. Tedy vše nádherné, co se skrývá uvnitř českého mládí,“ uvedl ředitel soutěže Roman Štěpánek.

Kdy a kam na casting na Miss OK 2024?

Akce mimo jiné přináší děvčatům zkušenosti do života, dodává jim sebevědomí a také i skvělé potenciální zázemí pro kariéru nejen v modelingovém světě.

Cesta do finále soutěže vede přes castingy. Kdy a kde se uskuteční:

  • Letiště Pardubice - úterý 23. ledna 2024
  • Galerie Moritz Olomouc - pátek 26. ledna 2024

Přihlásit se lze přímo na webových stránkách Miss OK. Finále se uskuteční v Olomouci, termín bude upřesněn.

Ve finále budou zvoleny:

  • Miss OK 2024
  • Vicemiss OK 2024
  • Vicemiss OK 2024
  • Miss OK FACE 2024
  • Miss OK INTERNET 2024

Budou i gangsterské přestřelky?

Finalistky i diváci pak na finálovém večeru budou moci zažít atmosféru kultovního filmu Pulp Fiction: Historky z podsvětí z 90. let.

Podívejte se na nej dívky loňského ročníku:

„Právě devadesátky obejmou svou divokostí, tajemností a kouzlem retro stylu. Soutěžící sice nebudou oběťmi gangsterských přestřelek, zato se mohou těšit na skvělou hudbu a ikonický módní styl, kterým devadesátá léta bezpochyby disponovala,“ uvedl ředitel soutěže Roman Štěpánek.

Soutěž pro mladé, kterou i mladí tvoří

Soutěž Miss OK vznikla před 10 lety a od té doby se koná každý rok. Charakteristická je i tím, že…

  1. Miss OK znamená Miss Opravdová krása. Pravá krása pro organizátory není jen o vzhledu a univerzálních mírách, ale o unikátním spojení prvků osobnosti jako je šarm, vystupování, vzdělání, nadání a další.
  2. Do všech tajů přípravy soutěže krásy jsou zapojeni žáci středních škol. Během příprav i akce samotné se setkávají s profesionály nejenom v oborech grafiky, multimédií, PR, marketingu, choreografie, ale také s předními kuchaři, manažery, vizážisty, módními návrháři a kadeřníky.
  3. Soutěž je určena pro mladé a mladí ji také tvoří.

Připomeňte si ročník 2023