VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

Nová podoba náměstí Míru v J. Hradci

Město J. Hradec chystá rekonstrukce náměstí Míru, hodně se kolem diskutuje

Na náměstí Míru zpomalí řidiče práh

Jindřichův Hradec - Ještě v letošním roce se na náměstí Míru bude znovu kopat. U Masných krámů ozdobí silnici nový zpomalovací pruh.

Architektonickou soutěž nechceme, řekli zastupitelé

Jindřichův Hradec - Zastupitelé odhlasovali definitivní konec letošním plánům na úpravu náměstí Míru.

Radní rozhodli: Úpravy náměstí Míru rušíme

Jindřichův Hradec – Petice „Je to i tvoje město" přispěla k tomu, že radní doporučují zastupitelům zrušit už dříve schválené úpravy náměstí Míru.

Autoři petice za náměstí jednali s vedením města

Jindřichův Hradec/ANKETA/ – Setkání s vedením města za sebou mají autoři petice za smysluplné úpravy náměstí Míru.

Petice za osud náměstí nese 865 podpisů

Jindřichův Hradec - Podpisová akce iniciativy „Je to i tvoje město" je u konce. Kvůli počtu hlasů se peticí musí zabývat vedení města.

Další kroky iniciativy „Je to i tvoje město“

Jindřichův Hradec/NÁZOR/ - V období od 24. února do 20. března tohoto roku proběhl sběr podpisů pod petici "Za kvalitní řešení náměstí Míru v Jindřichově Hradci", jež vznikla ze soukromé iniciativy „Je to i tvoje město".

Hradečtí Zelení kritizují plány na revitalizaci náměstí Míru.

Jindřichův Hradec - Základní organizace Strany zelených v Jindřichově Hradci nesouhlasí s plánovanou revitalizací náměstí Míru v Jindřichově Hradci a vyzývá k přehodnocení projektu. Zelení nesouhlasí s průběhem výběrového řízení i s jeho výsledkem.

Je rozhodnuto. Náměstí bude podle varianty 3

Jindřichův Hradec - Radní města se při zadání zakázky na zpracování projektu nakonec přiklonili k výsledkům veřejné ankety.

V anketě o náměstí Míru se sešlo méně než tisíc hlasů

Jindřichův Hradec - Podtrženo, sečteno. Hradecká radnice zveřejnila výsledky hlasování o podobě náměstí Míru.

V anketě o náměstí Míru přibyla „nulová“ varianta

Jindřichův Hradec – Hlasovat se může nejen o dvou návrzích na úpravy náměstí Míru, ale také o tom, že se hlasujícím ani jeden z návrhů nelíbí.

NÁZOR: K úpravám náměstí Míru

Jindřichův Hradec - V redakci Deníku se schází nejrůznější ohlasy na anketu, která má rozhodnout o osudu náměstí Míru. Přinášíme vám je v původní podobě.

NÁZOR: Historické náměstí jako symbióza minulosti a přítomnosti

Jindřichův Hradec - V redakci Deníku se začaly scházet nejrůznější ohlasy na anketu, která má rozhodnout o osudu náměstí Míru. Přinášíme vám je v původní podobě.

„Hledáme spíš směr,“ brání se radnice

Jindřichův Hradec – Množství více či méně konkrétních odpovědí na otázky doprovázející veřejnou anketu ohledně úprav náměstí Míru zaznělo z úst vedení města ve středu večer na veřejném zasedání v sále Střelnice.

  • 1
  • 2

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT