VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

Rekonstrukce Václavské ulice

Václavská ulice v J. Hradci je důležitá dopravní tepna ve městě, chystají se zde změny a rekonstrukce

Stavba pod poliklinikou nemá omezit dopravu

Jindřichův Hradec - Na novém terasovitém parkovišti ve Václavské ulici se už čile pracuje. Hotovo má podle radnice být do poloviny letošního léta.

AKTUALIZOVÁNO

Václavská ulice se po opravách otevře v pátek ve 13 hodin

Jindřichův Hradec - S předstihem několika dnů se řidiči vrátí do Václavské ulice. Cestující autobusů si ale budou muset počkat.

Mlýnskou kvůli sesuvu skály čeká zjednosměrnění

Jindřichův Hradec - Sesuv zvětralé skály pod obloukem silničního mostu v Mlýnské ulici omezí provoz.

Začíná další etapa oprav Václavské ulice

Jindřichův Hradec - Lávka mezi Vajgary se od čtvrtka zase otevře chodcům, Vídeňská už bude průjezdná bez omezení.

AKTUALIZOVÁNO

Na pěší dohlíží městská policie

Jindřichův Hradec - Druhým dnem pokračuje uzavírka Václavské ulice v Jindřichově Hradci, která komplikuje život nejen řidičům, kteří musejí čekat na semaforu ve špičce často i v dlouhých kolonách, ale také pěším.

Uzavírka Václavské: už to houstne

Jindřichův Hradec - Za běžného ranního provozu začala ve středu ráno v Jindřichově Hradci uzavírka Václavské ulice, která je nejen hlavní příjezdovou trasou do centra ze směru od Třeboně, ale i ze sídliště Hvězdárna.

Tři měsíce oprav způsobí v Hradci trable

Jindřichův Hradec – Za zásadní zásah do hradecké dopravy označují lidé rekonstrukci části Václavské ulice, která startuje ve středu 1. března a trvat by měla až do posledního květnového dne. 

Uzavírka Václavské se dotkne i městská hromadné dopravy

Jindřichův Hradec – Už od středy 1. března začnou platit výrazně upravené jízdní řády pro hradeckou městskou hromadnou dopravu, a to v důsledku rekonstrukce Václavské ulice. 

AKTUALIZOVÁNO

Chodci budou most přes Malý Vajgar obcházet okolo zámku

Jindřichův Hradec - Avizované opravy Václavské ulice mají začít 1. března. Kromě omezení dopravy se také dvoutýdenní uzávěrkou lávky mezi Vajgary dotknou chodců. Přidali jsme mapku, kudy budou chodci most obcházet.

Opravy části Václavské ulice potrvají tři měsíce

Jindřichův Hradec - Nejméně čtvrt roku má podle plánů radnice trvat rekonstrukce první části dopravně důležité ulice poblíž centra Jindřichova Hradce.

Zůstane Václavská ulice nadále obousměrná?

Jindřichův Hradec -  Obyvatelům Jindřichova Hradce se ve středu naskytla jedinečná příležitost prodiskutovat se zástupci radnice a s dopravními experty zásadní dokument, který ovlivní jejich životy po dobu několika desítek let.

Jednosměrka ve Vídeňské a Václavské přivádí lidi do varu

Jindřichův Hradec – Zkušební provoz, který zjednosměrnil Vídeňskou ulici a část Václavské, trvá teprve několik dní, ale reakce jindřichohradeckých občanů na sebe nenechaly dlouho čekat.  

AKTUALIZOVÁNO: Ve Václavské ulici se auta proplétají mezi stroji

Jindřichův Hradec/FOTO - Vyfrézované díry ve Václavské ulici překvapily v pondělí navečer projíždějící řidiče řidiče, kteří mezi nimi kličkovali.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT