více >>

Živý Hradec

Akce již skončila

Jindřichohradečáci se již jistě těší na pátý ročník festivalu Živý Hradec. Polovina června, blížící se Slunovrat a s ním spojený světový svátek hudby. A jak lépe oslavovat hudbu než dobrou hudbou? Dvoudenní porce skvělé muziky na vás čeká při již tradičním multižánrovém hudebním festivalu Živý Hradec 15. a 16. června v parku pod gymnáziem.

V pátek 15. června v 17.30 hod. zahájí celý festival kapela TY SYČÁCI. Poté převezme štafetu pseudopunková formace MUCHA sdružená kolem písničkářky a podivínky Nikoly Muchové. Páteční program zakončí propojení živého drum´n´base, jazzu a funky v podání LESNÍ ZVĚŘE.

Sobotní hudební odpoledne rozjede TABASKER – Směsice lidové hudby, a to zejména klezmer, gypsy, balkán a folkor. Následně je na pódiu vystřídá matador české hudební scény s hlasem, který si nespletete LUBOŠ POSPÍŠIL & 5P. Odpolední a večerní program propojí JAM4U. Ústečtí rockeři HOUPACÍ KONĚ se představí krátce před osmou hodinou večerní a festival zakončí Michal Pavlíček junior s kapelou GANG ALA BASTA.

Samozřejmostí po oba dva dny je občerstvení, zázemí na místě a pohodová atmosféra. I díky podpoře města Jindřichův Hradec si můžete vychutnat hudební víkend bez počítání korun na vstupenku. Vstupné je totiž zcela zdarma.

od  15. 6.  (17:30)
do  16. 6.  (23:00)
Husovy sady, 377 01 Jindřichův Hradec
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ