Na svém jarním turné se zpěvačka zastaví i v Jindřichově Hradci.

Na co můžeme se těšit? „Jarní koncerty budou v podobném duchu jako loňské podzimní turné, které pro mě bylo velmi úspěšné a motivovalo mě k dalšímu vystupování. Těším se, až si budu opět spolu s kapelou a hlavně s lidmi, kteří přijdou, užívat každou notu Dotyku a Spousty andělů,“ vyjádřila se Langerová.

Právě v návaznosti na koncerty minulého roku, kdy předložila světu vlastní tvorbu na albu Dotyk, můžete očekávat malou exkurzi do Anetina světa parníku z papíru a pošmourné oblohy z přebalu desky.
Cestou do svého nitra tak trochu ze sebe snímá nálepku „rocková princezna“, kterou si vysloužila v premiéře televizní soutěže Česko hledá SuperStar.

Za toto autorské album je Aneta nominována na následující výroční hudební ceny: Výroční ceny měsíčníku Filter v kategorii Album roku, RGM hudební ceny Óčka v kategoriích zpěvačka roku a videoklip k Malé mořské víle v kategorii domácí videoklip roku.

Album Dotyk promluví do pořadí nejprodávanějších desek, které každoročně vyhodnocuje Akademie populární hudby v rámci ankety Deska roku.

Doprovodná kapela Anety vystoupí v Jindřichově Hradci pravděpodobně v sestavě: Martin Ledvina – baskytara, elektrická a akustická kytara, dříve spolupracoval s Robertem Křesťanem a Lenkou Dusilovou. Jakub Zitko – klávesy, avantgardně jazzový orchestr NUO. Anna Mlinariková – housle, studovala na prestižní bostonské Berklee College of Music, kde získala na základě konkurzu talentové stipendium. Štěpán Smetáček – bicí, vystudoval Konzervatoř v Praze, obor bicí nástroje, působí v New Orchestra of Dreams, Lucie, Druhá tráva, kapela Lenky Dusilové.

Bez nadsázky se jedná o nejvýznamnější hudební událost první poloviny tohoto roku v našem regionu a určitě slibuje zajímavý hudební zážitek.