Bály chystají jak maturanti, tak i různé společenské organizace a města

„Tento ples se jmenoval Podzimní a zahájil letošní sezonu v našem kulturním domě Střelnice. Nejvíce plesů bude ale v lednu. V pátek 11. ledna je to maturitní ples reálného gymnázia, v sobotu mají ples myslivci. I letos je situace podobná, jako jiné roky,“ informoval vedoucí městského kulturního sálu Střelnice Radim Staněk.

V pátek o týden později mají ples Veslaři a v sobotu 2. Základní škola. Další týden si zaplesají příznivci KSČM a v sobotu se koná ples Města Jindřichův Hradec. V Dačicích zahájí plesovou sezonu 14. prosince Maturitní ples Střední školy technické a obchodní Dačice. „I u nás budou mít plesy myslivci, hasiči a bude také Zemědělský ples. Na závěr se bude konat 24. února Ples MěKS,“ řekl ředitel Městského kulturního střediska Oldřich Svoboda.
Pokud jde o Třeboň tak i zde bude plesů dostatek a milovníci společenského tance si zde také přijdou na své.

„Začátkem prosince bude mít ples třeboňské gymnázium. Zájem o plesy je takový, že až do 14. března se koná v městské hale Roháč každý pátek jeden. V některých případech budou plesy i v sobotu,“ konstatoval provozní vedoucí haly Jan Záruba.