Její nová kniha se jmenuje Minulé životy. Proč by si ji měli čtenáři přečíst, vysvětlila sama autorka: „Minulé životy nás neustále ovlivňují. Každá duše má nějakou cestu, po které neustále kráčí všechny životy a plní tak plán. Když v některém životě něco nevyjde podle plánu, objeví se to znovu v dalším.”

Kniha obsahuje mnoho životů, které sahají do minulosti, ale prolínají se do přítomnosti. Podle spisovatelky se budeme stále více setkávat s lidmi z minulých životů. Dnešní rodina se bude rozpadat, ale budeme potkávat členy rodiny z minulosti.

„Například když někomu v minulém životě půjčím peníze a on mi je nevrátí, tak umírám s tím, že mu to neodpustím. S čím umírám, s tím se znovu rodím. Takže se mi stane znovu, že někomu půjčím peníze a on mi je opět nevrátí, ale už nejsem třeba tak naštvaná. Takhle chodí dál pořád stejná duše.”

Podle Zdenky Blechové se tak učíme několik životů. V posledním již dáváme od srdce, nejsme naštvaní a nemusíme se s tím člověkem dál vídat.

Autorka má i výkladovou poradnu. Taroty ale vykládá jiným způsobem než ostatní kartářky. „Telepaticky vnesu myšlenku a klientova duše mi na otázku odpovídá,” popisuje. Její poradna funguje také po telefonu či po Skypu.

Kdo by se chtěl dozvědět, co nás čeká příští rok, může navštívit autorčiny webové stránky, nebo si přečíst její knihu Rok 2012 aneb co nás čeká, která je celá věnovaná budoucnosti. Motto příštího roku podle spisovatelky je: Máme se učit úctě k sobě, abychom mohli mít úctu k druhým. Protože když nemáme úctu k sobě, neznáme tak svoji hodnotu a těžko k nám mohou mít úctu ostatní.”

Příští rok se podle věštkyně nemají trápit lidé, kteří jsou sami. Nový rok totiž má být spíše samotářský a bez vztahů. Podle Zdenky Blechové bude taky hodně o přírodě.

„Příroda bude pro člověka, který cítí srdcem, více živá. Tomu, kdo cítí srdcem, je v přírodě dobře, i když je v ní sám. Tomu, kdo je upnutý pouze na toho druhého, se příroda vzdaluje,” říká Blechová.

Kromě knížek vydává odbornice na tajemno a vztahy mezi lidmi také vykládací karty a CD s mluveným slovem i hudbou. „Prostřednictvím karet Minulé životy se lidé mohou spojit se svou minulostí. Sami si je vybarví a poskládají dle návodu. Poté v nich něco uvidí a právě to něco je spojí s minulostí,” dodává autorka.