Svědčí o tom plné náměstí a náměstí v dalších deseti místech v západních Čechách. Loni si zazpívalo více než deset tisíc Západočechů.

Letos přicházíme s nabídkou rozšířit zpěv koled do všech krajů ČR. S Rádiem Impuls a hlavním mediálním partnerem TV Nova vás Deník zve i na náměstí v Českých Budějovicích, kde si 14. prosince v 18 hodin zazpíváme koledy tři: Nesem vám noviny, Narodil se Kristus Pán a Půjdem spolu do Betléma. Spolu s námi, s českobudějovickou kapelou Dudlajda, s Úsviťáčkem a dětským sborem Bárováček budou ve stejném čase zpívat tisíce lidí.

Tři koledy spojí Česko je unikátní projekt, který v přímém přenosu bude vysílat Rádio Impuls. Možná si potřebujete osvěžit sloky koled. Zpěvník vydáme v den akce ve středu 14. prosince.

Spojme své hlasy v obrovskou sílu. Regionální Deník připravil pro ty, kteří si odskočí na koledy na českobudějovické náměstí, aby podpořili sbor všech Jihočechů, dárečky. Kdo se prokáže u našeho stánku zpěvníčkem z Deníku, dostane perník nebo poukázku na vynikající klobásu, kterou si vyzvedne ve stánku Novák, maso – uzeniny během akce na náměstí. Stánek Deníku najdete od 16.30 hod. v pasáži vydavatelského domu.

Jihočeši jsou hudbymilovný národ, pokusme se o rekord a dostavme se v počtu, který všem vyrazí dech. Přidejte se k nám. Tři koledy spojí 14. prosince v 18 hod. celé Česko.
#nahled|https://g.denik.cz/26/a8/jh_info_koledy_denik-galerie.jpg|https://g.denik.cz/26/a8/jh_info_koledy.jpg|Zpěvník k Česko zpívá koledy#