Modelka Gábina Dvořáková, která pochází ze Strakonicka, si dnes ve 12 hodin s hudebníkem Václavem Noidem Bártou řekli své ano na Statku Jedraž nedaleko Strakonic. 

Slavný pár oddávala místostarostka Strakonic Ivana Říhová. "Zatím jsem žádný pár ze světa showbyzbysu neoddávala, ale nejsem nervózní víc než u jiných svateb. Pár si žádný speciální proslov nepřál, takže vyberu nějaký z těch verzí, který už mám," podotkla s tím, že oddává už 16 let. 

I pro majitele Statku Jedraž Petra Zíku je svatba slavného páru první. "Na známé tváře jsme tady zvyklí, ale slavnou svatbu tu máme poprvé," podotkl. Obřad se konal na hrázi rybníku Jedraž. Hostina byla v bílé barvě. Svatební den bude pokračovat rautem v 18 hodin a hrát bude kapela kamarádů novomanželů.   

Podle svatební koordinátorky Štěpánky Bendové chtěla být nevěsta utajena do poslední chvíle, a tak to i bylo. Oblékla si šaty z dílny návrhářky Terezy Sabáčkové. "Šaty jsou v barvě ivory, protože Gábina je opálená, takže bude tahle barva jemnější než bílá. Jsou v antickém střihu, ke Gábině tento styl perfektně pasuje. Navíc je ve střihu zohledněno i Gábinino těhotenství. Jsou také bohatě zdobené zlatou barvou, to k tomu zkrátka patří. Šaty jsem šila asi měsíc," prozradila Tereza Sabáčková. 

Na svatbu dorazila i Iveta Vítová - Lutovská.