Ve večerních hodinách 13. ledna přišlo na linku 156 oznámení o napadení obsluhy jednoho z místních rychlých občerstvení. "Na místě strážníci našli muže zraněného v obličeji. Poškozený uvedl, že napadl jeden zákazník Strážníci přivolala hlídku Policie ČR, protože nebylo možné určit rozsah a závažnost zranění. Policie ČR si celý případ převzala k dalšímu šetření," uvedl zástupce vrchního strážníka Karel Zwicker.

V dopoledních hodinách 15. ledna zaměstnanec jednoho z třeboňských marketů na linku 156 ohlásil, že nalezli v nákupním košíku injekční stříkačku. Na místo vyrazila hlídka strážníků, která za použití ochranných prostředků stříkačku vložila do speciálního boxu a odevzdala k odborné likvidaci.

U Nové Bystřice se čelně srazilo vozidlo taxislužby s kamionem.
Řidiče taxíku po srážce s kamionem museli vyprostit hasiči. Odvezl ho vrtulník

V ranních hodinách 18. ledna při dohledu strážníků na dopravu a pohyb osob před jednou ze základních škol kolemjdoucí oznámili, že v bráně leží žena, která nereaguje na podněty. Strážníci se postarali o zajištění životních funkcí. "Byla přivolána záchranka, která si ženu převzala. Zdravotníci ji na místě ošetřili a poté převezli na urgentní příjem," doplni Karel Zwicker.