Oznamovatelka na městské policii nahlásila, že ve Sportovní ulici na parkovišti stojí opuštěné auto s otevřenými dveřmi. Hlídka zahájila pátrání po vlastníkovi auta, toho ale nebylo možné dohledat. Proto strážníci auto zavřeli a zanechali vzkaz pro řidiče. Ten se ozval později odpoledne, policistům poděkoval a uvedl, že z auta se nic neztratilo.

V půl třetí ráno přistihla hlídka v Dukelské ulici při činu vandala, který kopal do odpadkového koše a ničil jej. Jednalo se o šestadvacetiletého mladíka z Mukařova v doprovodu o dva roky staršího kamaráda. Před strážníky se pokusili utéct na Mokrá luka, ale vysoké pokutě vandal neunikl.

Po sobotní třetí hodině ranní zachytila kamera strážníků hromadnou potyčku na Masarykově náměstí před Besedou. Hlídka, která ihned vyjela na místo, situaci zklidnila. Jednomu z účastníků bitky museli policisté poskytnout první pomoc, než na místo dorazila záchranka. Šetření situace později ukázalo, že šlo o pokračování potyčky, která vypukla už na místní diskotéce. Policisté dále uvedli, že jeden z mužů (25 let) z Jindřichova Hradce měl stále chuť někoho napadat, a to i v přítomnosti hlídky, a musel být několikrát upozorněn, aby upustil od nevhodného chování. Na místo se nakonec dostavila také hlídka státních policistů, která případ nadále řeší.