Nejprve ve čtvrtek v dopoledních hodinách přijala operátorka městské policie oznámení o podivném muži v lázeňském parku. Volající žena uvedla, že při běhání spatřila ve křoví muže opřeného o strom. Dotyčný měl přímo v parku masturbovat. Na místo proto byla ihned vyslána hlídka, ale při jejím příjezdu se již podezřelý muž na místě ani v okolí již nenacházel.

Následně v sobotu krátce po osmé hodině večerní bylo operátorkou stálé služby přijato oznámení o muži, který se měl pohybovat na parkovišti. Podle oznamovatele, mladého osmnáctiletého muže, dotyčná osoba požadovala od lidí peníze a vyhrožovala jim. Volající mladík oznámil, že muž vyhrožoval, že v případě, že mu peníze nedají, propíchne jim pneumatiky u vozidla. Strážníci ihned vyjeli na místo, kde provedli šetření, dotazovali se lidí sedících v automobilech a ostatních lidí pohybujících se na parkovišti, ale žádného výsledku se nedopátrali. Nikdo o ničem nevěděl.

V pondělí volala městskou policii na linku 156 recepční z lázní, že na tamním parkovišti stojí vozidlo, které má rozbité okénko. Strážníci zjistili majitele vozidla a ihned jej kontaktovali. Při jeho příchodu k vozidlu bylo zjištěno, že z auta bylo odcizeno pánské kolo v hodnotě 50 tisíc korun.