Nejprve v sobotu časně ráno vyjížděla hlídka k místní diskotéce kvůli rvačce několika osob. Jeden z mladíků ležel podle zjištění městské policie na zemi a druhý do něho kopl. Oba účastnící ale odmítli lékařské ošetření. U jednoho z nezletilých mladíků byl poté naměřen alkohol. Byl proto převezen domů, kde si ho převzala matka. Podle informací z městské policie bude tento přestupek dále řešen.

V úterý večer přijala stálá služba na lince 156 oznámení, že před místní prodejnou v Třeboni leží pravděpodobně opilý muž. Hlídka na místě zjistila, že jde o padesátiletého opilého muže, který si na místě "ustlal". Na místě již zasahovala i hlídka police ČR. Policisté po muže probudili a následně jej od prodejny vykázali.

Také o den později byl důvodem k výjezdu hlídky městské policie v Třeboni opilý muž. Ve středu odpoledne byli strážníci požádáni o asistenci při ošetření opilého muže, který se při pádu zranil, ale odmítal ošetření. Muže se nepodařilo přesvědčit, aby si zranění nechal ošetřit a ten poté odešel do místa svého bydliště.