Na Masarykově náměstí v Třeboni spatřila v neděli v 5 hodin ráno hlídka městské policie mladého muže, který držel ulomenou dopravní značku v patce. Muž to měl zdůvodňovat tím, že se o dopravní značku pouze opřel a k ulomení došlo nešťastnou náhodou. Strážníci mladíka ztotožnili a ten se následně přiznal, že dopravní značku ulomil. Vzniklou škodu slíbil uhradit. Mladík za přestupek proti majetku dostal blokovou pokutu. Uhrazení vzniklé škody pak bude mladý muž řešit s Technickými službami Třeboň.

Již v pátek 8. prosince dopoledne vyjela hlídka městské policie na pomoc šestaosmdesátileté ženě, která na dvorku svého domu na Palackého náměstí upadla a nedokázala se již sama postavit. Naštěstí se jí ale podařilo dostat k mobilnímu telefonu, kterým si přivolala strážníky prostřednictvím linky 156. Ti jí poskytli nezbytnou pomoc a po zjištění, že neutrpěla žádná poranění a lékaře nepotřebuje, informovali příbuzné.

O den později dostali v 16.45 hodin strážníci oznámení, že u vozidla zaparkovaného na parkovišti v ulici Dukelská je otevřeno okénko. Strážníci zjistili, že vozidlo patří firmě z Prahy, stálá služba městské policie vyhledala telefonní kontakt a vyrozuměla o nezajištěném vozidle zaměstnance firmy. Po chvíli se k vozidlu dostavil řidič, který hlídce předložil doklady od vozidla, auto zkontroloval a zajistil. Městské policii pak vyjádřil písemné poděkování.