Dana Gajdošíková, Jindřichův Hradec
Myslím si, že samotný člověk moc dění ovlivnit nemůže ani nic nezmění. K tomu, aby se něco změnilo, by muselo být lidí více.

Sandra Schmidtová, České Budějovice
Myslím si, že samotný člověk dění na radnicích ovlivnit nemůže. To by mohl jen v případě, když by někde například chyběl jeden hlas, ale to by musela být velká náhoda. Jinak k tomu, aby se na radnicích něco změnilo, musí být lidí více.

Růžena Schmidtová, České Budějovice
Samotný člověk dění určitě ovlivnit nemůže. K tomu, aby měl nějaký vliv a aby se něco změnilo, by muselo být lidí více.

Gabriela Hlasová, Jindřichův Hradec
Myslím si, že šanci ovlivnit dění vedení radnice by měl volič mít, ale realita bývá jiná, moc tomu nevěřím. Vždy až čas teprve ukáže, jestli se předvolební sliby plní nebo ne.

Hana Hřebíková, Jindřichův Hradec
Každý by si měl uvědomit, že tím, že půjde volit, může udělat pro své město to nejmenší a zároveň nejdůležitější. Může si zvolit takové lidi, kterým věří a kteří udělají město ještě krásnější.

Iva Polanková, Strakonice
Ano, už tím, že člověk půjde k volbám. Každý by se měl však dopředu informovat o programech jednotlivých stran a udělat si vlastní názor, než půjde volit.

Jaroslava Přibylová, Pelhřimov
Ano, už tím, že jde někdo volit, ale musí jich být víc, sám toho moc nezmění. Měl by být také informovaný.

Hana Voborská, Jindřichův Hradec
Ano, dění na radnicích může člověk ovlivnit už tím, že půjde k volbám. Pokud totiž bude volit, může i něco změnit. Měl by se zajímat o dění ve městě nebo obci a neměl by být lhostejný.

Monika Emrová, Jindřichův Hradec
Ano, myslím si, že i jeden hlas, když jde člověk k volbám, může něco změnit. Musí ale k volbám jít.

Lucie Jedounová, Jihlava
Člověk dění na radnici částečně může ovlivnit tím, že se zajímá o dění ve městě, není lhostejný, poukazuje na nešvary a dotazuje se. Ale jeden hlas je málo.

Miluše Spurná, Jindřichův Hradec
Samotný člověk dění na radnicích nemá šanci nijak ovlivnit. Jeden hlas ve volbách příliš neznamená, je to příliš málo na to, aby se něco změnilo.

Petra Korčáková, Chlum u Třeboně
Myslím si, že jeden samotný člověk dění na radnicích neovlivní, muselo by jich být určitě více. Jeden hlas je ve volbách příliš málo na to, aby něco zmohl.