„Důvodem je dokončení penetračních prací na podlahách bazénů,“ uvedl šéf Zdeněk Turyna. Provoz společné sauny uzavřením bazénů ale podle jeho slov nebude dotčen a sauna bude pro veřejnost normálně otevřena.

Upřesňující informace pak mohou zájemci získat na webu Sportrelaxu mezi aktualitami.

Od prvního února byla podle informací Zdeňka Turyny po vyhodnocení provozu sauny v budově plaveckého bazénu za první tři měsíce po rekonstrukci změněna její provozní doba, a to tak, že provoz bude začínat denně od 14.30 hodin, přičemž ve všední dny bude končit v 21.30 hodin, v sobotu a v neděli ve 20 hodin. „Návštěvnost saun totiž v době od 12.30 do 14.30 hodin byla tak nízká, že se nevyplácí udržovat sauny v provozu. Naopak o víkendu, kdy bylo původně otevřeno jen do 18.30, by si dle dostupných požadavků lidé rádi dopřáli saunu déle,“ vysvětlil Turyna. Přesný přehled o provozní době sauny pro muže, pro ženy a společné je k disposici opět na webu provozovatele, a to v bloku plavecký bazén, pod heslem provozní doby, v úseku provozní doba sauny.

„S ohledem na vyhodnocení ekonomiky provozu mokrého bufetu provozovaného v prostorách restaurace aquaparku bylo nutno změnit provozní dobu tohoto bufetu tak, že bude otevřen pouze o víkendech a v týdnu jen při významných akcích. O víkendech však bude otevřen po celou provozní dobu bazénů, tedy i dopoledne,“ vysvětlil další novinku Turyna.