Sobota

Jindřichohradecko Hygienici si došlápli na tři prodejce z Hradecka, kteří nabízeli lihoviny při prohibici. Nyní se rozjel kolotoč správních řízení a viníkům hrozí tučné sankce.

Deník: Hříšníci si z toho možná těžkou hlavu nedělají. Zatímco ostatní se drželi trochu zpátky, někdo vydělával.

Pondělí

Jindřichův Hradec Nemocnice u Vajgaru patří mezi ekonomicky nejzdravější zařízení svého druhu. I jako první v kraji uzavřela dohodu se zástupci zdravotních pojišťoven, aniž by musela nějakým zásadním způsobem omezit svůj provoz.

Deník: Hlavně, aby ekonomické zdraví nepřevažovalo nad zdravím a pohodou pacientů, kteří zde zdraví hledají.

Úterý

Dačicko Školy v rámci takzvaného malého okresu Dačicka mají jedno velké plus, a to nejnižší průměrný počet žáků v jedné třídě v rámci republiky, a to 18,8 dítěte.

Deník: Pro děti i učitele výhoda, ale bohužel, ekonomika je přednější a tak některé malé školy bojují o svou existenci a o každého žáka.

Středa

Jindřichův Hradec V poslední době přibývá občanů, kteří mají v kolonce trvalé bydliště napsáno obecní úřad. Častým důvodem je snaha uniknout exekuci.

Deník: Kdepak má takový člověk třeba popelnici? Možná ji raději neplatí a je klid.

Čtvrtek

Jindřichohradecko Pouze necelé čtyři týdny mají hendikepovaní občané, kteří chtějí i nadále využívat vyhrazená parkovací místa, na to, aby si nechali vyměnit stávající parkovací průkaz za nový. Na výměnu jich zbývá ještě hodně.

Deník: U nás si lidé většinou dávají na čas a vše dělají na poslední chvíli. Pak se marně zlobí na fronty.

Pátek

Kardašova Řečice Otevřená kabelka zavěšená na nákupním košíku a navrchu svítí do dálky peněženka. Na to upozorňovali policisté zákazníky v supermarketu.

Deník: Pozor si však dávali jen ti, kteří už byli okradeni.