Na Jindřichohradecku jste přinesli téměř tisícovku kabelek a další stovky kravat, šátků a šál. Celkem se při Kabelkovém veletrhu podařilo vybrat víc než 240 tisíc korun, tedy ještě o šedesát tisíc víc než loni!

Náš ohromný dík patří ale i těm, kdo vytvořili další sběrná místa mimo redakci Jindřichohradeckého deníku v Jindřichově Hradci a umožnili tak dostupnější alternativu pro všechny z Třeboňska i Dačicka. Sbíralo se proto také v kancelářích odboru kultury a cestovního ruchu městského úřadu v Třeboni, u Lenky Fabešové v kantýně Centropenu v Dačicích, v informačním centru v Lomnici nad Lužnicí, v jindřichohradecké nemocnici a ve společnosti Tecnocap ve Střížovicích.

Nyní již zbývá jediné, ale o to důležitější najít vhodné adepty z řad dětí, kteří získají část z vybraných peněz. Ty by jim měly pomoci v dalším rozvoji jejich talentu. Víte o někom?

Tipy na talenty

Víte o dítěti, které vyniká v nějakém sportu, hudebním nebo výtvarném směru či v jakémkoli dalším oboru, ale je ze sociálně slabého prostředí a nemá proto dostatek prostředků na další rozvoj? Napište nám o něm, nebo nám zavolejte. Hledáme talenty, kteří získají část z vybraných peněz z Kabelkového veletrhu.

e-mail: petra.lejtnarova@denik.cz

telefon: 602 667 651

Petra Lejtnarová