Právě pořádající celek porazili v kvalifikaci, přestože dlouho měli jednogólové manko a nebyli lepším týmem. Avšak po vyrovnávací brance, která padla patnáct minut před koncem, se role zcela otočily a jihočeské mužstvo závěr ovládlo.

Ve finále se pak střetlo s Pelhřimovem, který dokázal čelit rychlé kombinační hře Jindřichova Hradce do předposlední minuty úvodní půle, kdy skóre otevřel Tomáš Pražák. Po pěti minutách druhého poločasu stejný hráč náskok navýšil a poté se ještě trefili Pavel Kučera (38.) a Libor Vondráček (50.).

„Fotbalisté z Jindřichova Hradce hráli opravdu dobře, turnaj vyhráli zaslouženě,“ uvedl Jan Prantl, člen pořádajícího klubu.

Na Budíně se všechny zápasy hrály na 2x30 minut. Řídili je coby hlavní sudí Jan Maňhal, Pavel Janák a Milan Burza. Na lajnách pomáhali Filip Bírka a Jiří Kaluža.

Kvalifikace: Žirovnice – J. Hradec 1:3 (1:0), Ostrava – Pelhřimov 0:4 (0:3).
O 3. místo: Žirovnice – Ostrava 0:4 (0:2). Finále: J. Hradec – Pelhřimov 4:1 (1:0).

Sešlost J. Hradec: Mazánek - Bártů, Drobilič, Hodúl, Koller, M. Kučera, Pavel Kučera, Petr Kučera, Lukš, Petrů, Pražák, Roubík, Šenkýř, Šimák, Vondráček.