Podle starosty sboru Jana Pumpra letos hasiči z Hamru vystupovali například ve Stálkách na Jižní Moravě, v Adamově, při MDŽ v Hamru či plesu v Kleci. "Čeká nás nové představení na maškarním reji v Majdaleně, na festivalu Zikmundohraní v Rapšachu, na pláži Svět v Třeboni, dále vystoupení na slavnostech piva v Třeboni, vinném koštu v Třeboni a další," naznačuje Jan Pumpr.

Pokračuje, že poupata velice ráda vystupují také pro motorkáře například na Motopekle Bílá skála u Číměře, pro skupinu motorkářů kolem Evy Zvánovcové Máchalové, pro dětské domovy například Budkov a Boršov nad Vltavou.

Velikonočně vyzdobená náves v Hamru a Koskách.
Velikonoční výzdoba návsí v Hamru a v místní části Kosky je dílem hasičů

"Nezapomínáme i na kolegy hasiče ve vystoupeních na jejich oslavách, jako jsou ples masopustní v Cepu, reprezentační hasičský ples v Nevězicích, retro prvomájový průvod v Dolní Lhotě, na slavnostech obce a hasičů v Údolí u Nových Hradů, Michelských slavnostech v Horní Pěně, Pištínském festivalu, Jihočeském festivalu zdraví v Třeboni a dalších. Máme radost z toho, že se lidé při našich baví. Jejich smích je pro nás největší odměnou," doplnil.