Na ulici Landfrasově, pojmenované po místním rodákovi, knihtiskaři a starostovi Aloisu Josefu Landfrasovi, vyrostla v uplynulém půl roce nejnovější prodejna Penny s prodejní plochou 838 metrů. Jak informoval mluvčí Penny Market Tomáš Kubík, nahradí stávající prodejnu, která již nesplňovala standardy, které chce maloobchodní řetězec nakupujícím dopřát.

Jak doplnil jednatel Penny Market Mathias Mentrop, zákazníkům chce společnost všude nabízet to nejlepší, a to nejen pokud jde o nabídku zboží, ale i o prostředí.

Stavba kruhového objezdu v Jindřichově Hradci má být dokončena v závěru listopadu, v prosinci se potom otevře nový Penny Market.
Kruháč u Hvězdárny se v úterý odpoledne otevřel, nové Penny až ve čtvrtek

"Tady, kde jsme na okraji města, jsme zvolili náš tradiční koncept moderní vzdušné prodejny s výrazně prosklenou fasádou. Nová prodejna je moderní, ekologická, díky větší prosklené ploše je vzdušná a nabízí příjemné nákupní prostředí. V nejnovějších prodejnách se zákazníci mohou těšit například na plně zakryté pečivo, což zvyšuje hygienu prodeje, nebo na širší prostornější uličky. Tak jako například v Počátkách, které byly otevřeny nedávno, jsme v rámci výstavby vybudovali nový bezpečný přechod pro chodce, tady je to nový kruhový objezd. Ten umožní bezpečné odbočení z obchvatu směrem do města i k prodejně,“ řekl při otevření nové prodejny v Jindřichově Hradci.

Nový Penny Market bude mít otevřeno každý den od 7 do 20 hodin, k dispozici je dostatek parkovacích míst a zákazníci mohou navštívit i řeznictví firmy Zeman, které nabízí široký sortiment masa a uzenin.

Stavba kruhového objezdu v Jindřichově Hradci má být dokončena v závěru listopadu, v prosinci se potom otevře nový Penny Market.
Kruháč v Hradci u sídliště Hvězdárna je téměř hotov. V prosinci už tu pofrčíte

Z nových PENNY se v letošním roce už mohli radovat lidé v Dobrovici, v Jilemnici, ve Volarech a v Počátkách. V následujících týdnech se pak nové prodejny dočkají lidé v Praze Ládví, a těsně před dokončením jsou také prodejny v Děčíně Boleticích nebo v Ústí nad Labem nebo Karviné.