K tanci i poslechu zahraje Moondance Orchestra Martina Kumžáka se sólisty Dashou, Naďou Wepperovou, Dušanem Kollárem a Michalem Cermanem. Hudebník Martin Kumžák patří už neodmyslitelně k taneční soutěži StarDance na České televizi a jeho Moondance Orchestra se řadí k absolutní špičce mezi tanečními orchestry u nás. Těleso čítá 11 excelentních muzikantů a čtyři sólové zpěváky.

Večerním překvapením městského plesu pak bude vystoupení tanečníků z pořadu StarDance aneb Když hvězdy tančí Jana Ondera a Natálie Otáhalové. Nebude chybět ani bohatá tombola. Celým večerem bude provázet moderátor Ivo Apfel, který zakončí akci oldies diskotékou.

Náklady na život ve městě od ledna stoupnou.
Co přinese nový rok 2023 Hradečákům? Podraží voda, teplo i koupání v bazénu

Vstupné do sálu vyjde na 420 korun, balkón je o stokorunu levnější. Vstupenky si můžete zakoupit v pokladně KD Střelnice a nebo na stránkách www.kultura.jh.cz

Jindřichohradecký městský ples v uplynulých ročnících přivítal už řadu známých jmen. Návštěvníky akce potěšil například zpěvák Petr Kolář, herečka Yvetta Blanarovičová, zpěvačky Heidi Janků a Olga Lounová nebo imitátoři Elvise Presleyho a Freddie Mercuryho.