Na výběr je bowling i maškarní rej

Pro ty, kteří dávají přednost pohybu, připravil třeboňský hotel Zlatá hvězda večerní program s bowlingovým turnajem. „Zájemci o večerní program jsou, mnozí z nich jsou místní. O ubytování už takový zájem není,“ řekla za obchodní a marketingové oddělení hotelu Veronika Horáková.
Pro návštěvníky přichystal hotel kromě turnaje, který začíná už v 19 hodin, také diskotéku, barmanskou show a další program. Cena vstupenek k sezení je 980 korun a kromě programu zahrnuje i občerstvení a malý dárek od hotelu.

Program s hudbou čeká i na návštěvníky kongresového sálu hotelu Zlatá husa v Jindřichově Hradci. „Bude to podobné jako každý rok. Hudba, tanec a dobré jídlo. Máme stálé hosty, ale objevují se i noví návštěvníci,“ říká ředitel hotelu Michal Švihálek.
Placení vstupného se letos vyhnou návštěvníci diskotéky Music hall Hejtman v Chlumu u Třeboně. Kromě hudby pro ně organizátoři připravili ohňostroj a mnohé zláká i čepované pivo za 10 korun.

Na diskotéce Jitka v Jindřichově Hradci sice zaplatí lidé stokorunové vstupné, ale zato se mohou účastnit tomboly o skútr, domácí kino a kolo.
Milovníci fantazie se zase mohou na Silvestra převléknout do kostýmů a vyrazit do Jindřiše u Jindřichova Hradce, kde pořádají maškarní silvestrovský večer.