„Každý rok pořádáme ve sportovní hale jarní a podzimní koncert. Tentokrát se nám podařilo na osmnáctého května zajistit legendární rockovou kapelu Tři sestry. Je to její první vystoupení v rámci letního turné, kterým skupina oslaví své dvacáté druhé narozeniny a postupně navštíví se svými koncerty dvacet dva areálů v Čechách a na Moravě,“ informovala vedoucí odboru kanceláře starosty Jana Říhová.
Návštěvníci se letos mohou těšit na scénu v podobě hostince přímo na pódiu. Ten bude během koncertu sloužit k občerstvení hudebníků a i přední řady diváků si přijdou na své.
Tato stále hravá kapela připravila i soutěž s názvem Tři sestry hledají tři sestry. Porota z řad umělců vybere během každého koncertu tři divačky, kterým bude přímo na pódiu udělen titul sestra Tří sester. Každá z výherkyň obdrží slušivé limitované tričko, půlroční předplatné časopisu Rock&Pop a další dárečky.
Jako hosté kapely vystoupí i spřátelené soubory Doktor PP a DeBill Heads.
Tři sestry představí výrazně pozměněný repertoár, který bude průřezem mapujícím historii kapely a doplní jej zcela nové, veřejnosti neznámé písně připravované pro podzimní studiové album „Mydlovary“.