Jak probíhá vaše příprava na finále soutěže mužské krásy?
Teď chodím pětkrát týdně cvičit do fitka a upravil jsem si jídelníček. Mým cílem je nabrat do soutěže trochu svalové hmoty a tu zároveň vyrýsovat. Cvičím sice dlouhodobě, ale většina ostatních finalistů jsou buď trenéři, anebo cvičí závodně. Mají tak přede mnou náskok ve fyzické přípravě. Ale soutěž se prezentuje tím, že hledají muže, který má nejen svaly, ale i něco v hlavě. Tak bych jako vysokoškolák zase mohl mít náskok já. Pět z nás totiž poletí do světa reprezentovat Českou republiku na pěti světových soutěžích mužské krásy. Proto jsme museli absolvovat také docela složitý test z angličtiny. Celkově se na soutěž připravuji už 5 měsíců. Součástí přípravy bylo třeba společné soustředění v Jeseníkách. Tady jsme trénovali na finálový večer v Náchodě. Zkoušeli jsme módní přehlídky, tanec, volné disciplíny a také focení.

Jak vás to napadlo přihlásit se do soutěže mužské krásy?
Moje mamka měla narozeniny a protože mě dlouhodobě tlačila do castingu na Muže roku, tak jsem jí jako dárek splnil přání.

Budeme se moci podívat na živé vysílání ze soutěže?
Samozřejmě, živé vysílání by mělo probíhat na internetu na youtube a záznam pak odvysílají na Primě.

Hlasování:

Jindřichohradeckého finalistu soutěže mužské krásy Jana Buriana můžete podpořit svými hlasy na facebookové stránce Fitstudiokotva.

24. srpna 2018 rozhodne o vítězi jedna z největších porot soutěží krásy s více jak 100 členy během Finále v Městském divadle Dr. Josefa Čížka v Náchodě.

Informace o soutěži můžete nalézt na webových stránkách www.muzroku.cz.