Především pro děti je připravené tradiční nedělní promítání animovaných filmů v kině Střelnice. Za pouhou desetikorunu od 15 hodin můžete navštívit pásmo pohádek "S krtkem do pohádky". Hodinové pásmo je složené z kratších nestárnoucích pohádek nejen o Krtečkovi, ale třeba také o Broučcích.

Odpolední promítání na Střelnici nabízí od 17 hodin opěvovaný muzikál La La Land v hlavních rolích s Ryanem Goslingem a Emmou Stone. Jedná se o moderní pojetí typického milostného románu z Hollywoodu doplněné písničkami a velkolepými tanečními čísly. Večerní film na Střelnici, který začíná ve 20 hodin, se jmenuje Pasažéři a lásku v něm diváci naleznou také, ačkoliv v úplně jiném kabátku. Hlavní postavy tohoto sci-fi filmu představují dva pasažéry hvězdné lodi, která je má dopravit na jinou planetu, kde by měli začít nový život.

Programem Střelnice ale dnešní filmová nabídka v Hradci nekončí. Od 18 hodin můžete na evangelické faře v Bratrské ulici navštívit úvodní promítání letošního ročníku festivalu Jeden svět. Dnešní film se zaobírá životním stylem a jmenuje se Švédská teorie lásky. Filmy z festivalu Jeden svět se týkají ekologie, životního stylu, porušování lidských práv a dalších společenských témat. Projekce se vždy konají na evangelické faře, a to každou třetí neděli v měsíci od ledna až do května.

V hradeckém kulturním domě se dnes bude také tančit. Tradiční a oblíbený Senior klub - taneční večer pro střední a starší generaci - startuje v 17 hodin. K tanci a poslechu tentokrát zahraje Plechová muzika.