Labyrint vysekaný v kukuřici je svojí rozlohou největším na jihu Čech a každoročně se obměňuje. "Kukuřičné bludiště je letos vysečené v délce jednoho kilometru a celkem nabízí 17 zastávek a 16 indicií na uhodnutí sloganu. Dále zde máme slámový hrad, který má zabudované čtyři trampolíny," nalákala návštěvníky provozní areálu Blanka Volfová. Areál nabízí také beachvolejbalové hřiště, pláž, bazén, badminton, stůl na ping-pong, monokola nebo motokáry.

Novinkou od loňského roku je možnost přespání v indiánském týpí nebo přímo pod hvězdami. "Ubytování je maximálně pro šest osob na celý areál. Lidé od nás dostanou peřiny i karimatku a mohou si ustlat kdekoliv. Ráno jim dáme snídaňový koš s voňavou kávu. Není tu veřejné osvětlení, žádný světelný smog a hvězdy jsou proto v noci krásně viditelné," poznamenala Blanka Volfová. Přespání je ale nutné rezervovat přes rezervační kalendář. Návštěvníci si zároveň mohou užít také hry laser game. Tato oblíbená akční rodinná hra se hraje s pistolemi laserx, které střílí neviditelné infračervené paprsky.

V areálu je také maringotka s občerstvením. Otevřeno je denně po celé prázdniny v čase od 9 do 19 hodin. Loni během léta zavítalo do Roseče na 12 tisíc návštěvníků.