„Začínáme nejúspěšnějším filmem roku 2019, a tím jsou Ženy v běhu. Ve čtvrtek 16. července promítáme novou českou komedii Případ mrtvého nebožtíka, 30. července uvedeme nový film Petra Zelenky Modelář. Sezónu pak zakončíme úspěšnou komedií Jiřího Vejdělka Poslední aristokratka, a to 13. srpna," uvedl Petr Vinkler z pořádajícího spolku KRAFT Strmilov.

Všechny filmy se promítají ve sportovním areálu od 21 hodin (po setmění) a za jednotné vstupné ve výši 60 korun. Občerstvení bude zajištěno. V případě nepříznivého počasí se projekce přesune do kina Beseda.

Šestý den vyšla Martina Šlincová z Velkého Ratmírova na trasu Brno Tuřany - Bučovice o délce 30 kilometrů, co se jí honilo hlavou?
Vyhrála boj s rakovinou, nyní se rozhodla dojít pěšky do Velehradu - den sedmý

„Naše plány změnila pandemie. Reagovali jsme tedy operativně a letošní léto Strmilákům i návštěvníkům zpříjemníme letním kinem. Vystoupení Zdeňka Trošky bylo přeloženo na podzim, zavítá k nám 20. října. První letní víkend měla zahrát oblíbená skupina HARLEJ, koncert je ale přeložený až na 5. července 2021,“ dodal Petr Vinkler.