Stejně jako minulý rok chceme posbírat co největší množství dámských kabelek. Letos se však mohou zapojit i pánové sbíráme rovněž kravaty a šátky.

Sbírka potrvá celé léto a ve středu 2. září pak vše prodáme za symbolické ceny v českobudějovickém IGY Centru a výtěžek cíleně poskytneme tam, kde je k rozvoji dětského talentu třeba.

Kabelky, kravaty a šálky a šátky nám můžete nosit na sběrná místa v Jindřichově Hradci, Třeboni, Lomnici nad Lužnicí a Dačicích.

Pokud by se chtěl zapojit celý pracovní kolektiv nebo zájmová organizace, můžete věci shromáždit přímo u vás a my si pro ně rádi přijedeme, aby se i všichni ostatní dověděli, kdo se zapojil a pomáhá s Deníkem talentovaným dětem

Již v loňském roce se do projektu zapojila i Jarmila Kučerová z Jindřichova Hradce. „Loni jsem přinesla asi desítku kabelek, letos jdu zas. Je to hezké," říká.

Společně do redakce Jindřichohradeckého deníku přinesly několik kabelek i Marie Kozlovská z Jindřichova Hradce a Petra Šelepová z Kostelní Radouně. „Loni jsme se nezapojily, i když jsme o tom věděly, ale líbí se nám to a možná ještě něco doneseme," uvažují.

Sběrná místa

Jindřichův Hradec:
redakce Jindřichohradeckého deníku, nám. Míru 175
Třeboň:
Městský úřad – odbor kultury a cestovního ruchu, Palackého náměstí 46
Dačice:
DANDIK bistro-kantýna, 9.května 161 (budova Centropenu)
Lomnice nad Lužnicí:
Informační a kulturní středisko, náměstí 5. května 133, Stará radnice