Stejně jako minulý rok chceme posbírat co největší množství dámských kabelek. Letos se však mohou zapojit i pánové sbíráme rovněž kravaty a šátky. Sbírka potrvá celé léto a ve středu 2. září pak vše prodáme za symbolické ceny a výtěžek cíleně poskytneme tam, kde je k rozvoji dětského talentu třeba.

Do redakce Jindřichohradeckého deníku jste zatím donesli přes čtyři stovky kabelek, téměř dvě stovky šátků a na tři sta kravat. Děkujeme! Zapojit se ale můžete i vy, kteří zatím váháte při čtení těchto řádků. Kabelky, kravaty a šálky a šátky nám můžete nosit na sběrná místa v Jindřichově Hradci, Třeboni, Lomnici nad Lužnicí a v Dačicích.

Ode dneška až do 21. srpna bude sběrné místo v Dačicích z důvodu celozávodní dovolené Centropenu fungovat jen v omezené míře. „I kantýnu budu mít zavřenou, otevřeno bude pouze oba pátky. Případným dárcům během této doby zanechám na vstupních dveřích kontakt a pokusím se domluvit i s vrátnicí na Centropenu," přislíbila Lenka Fabešová.

Do redakce Jindřichohradeckého deníku donesla kabelky i Andrea Matoušková ze Žirovnice. „Je to důvod vzdát se věcí, kterých se člověk vzdává jen těžko. Ale když to pomůže dobré věci, tak proč ne," říká.

Sběrná místa

Jindřichův Hradec:

redakce Jindřichohradeckého deníku, nám. Míru 175

Třeboň:

Městský úřad odbor kultury a cestovního ruchu, Palackého náměstí 46

Dačice:

DANDIK bistro-kantýna, 9.května 161 (budova Centropenu)

Lomnice nad Lužnicí:

Informační a kulturní středisko, náměstí 5. května 133, Stará radnice